Instalowanie XP na dwóch komputerach

Witam. Mam oryginalnego Windows XP. Chciałbym zainstalować go także u kolegi, czy nie będzie problemu z zarejestrowaniem go w Microsofcie i w ogóle czy to jest legalne. Pozdrawiam

Jeżeli zainstalujesz system ze swojego nośnika u kolegi wpisując jego klucz to wszystko będzie zgodne z licencją. Instalując system na swoim kluczu u siebie i u kolegi złamiesz licencję.

powodzenia instaluj, ale kolega bedzie mial problemy z windowsem

Kłopoty? Jeśli zainstaluje na kolegi oryginalnym kluczu? W żadnym wypadku. Płytka to tylko nośnik, a o oryginalności świadczy kod.

Longer chyba nie zrozumiales, on napisal ze bedzie rejstrowal, czyli chodzi mu o key nie ?

Cd key byłby mój czyli dwie wersje systemu na tym samym key-u. Czyli nici z tego dzięki za pomoc. Po prostu chciałem wiedzieć czy jest to możliwe.

Zarówno instalacja jak i rejestracja jest jak najbardziej możliwa ale używanie systemu na jednym i tym samym zarejestrowanym kluczu jest niemożliwe na żadnym z obu komputerów, ponieważ klucz produktu zostanie natychmiast zablokowany a Ty i kolega będziecie mieli taką ładną, czarną tapetę przyozdobioną informacją “użytkownik mógł paść ofiarą oszustwa” lub coś w tym stylu.

Pozdrawiam!