Instalowanie XP po formatowaniu po 8 IV 2014


(tammy) #1

Witam, gdy z jakiś względów trzeba będzie sformatować dysk i ponownie zainstalować XP, czy aktualizację, które zostały wydane do 8 IV 2014r. będą nadal możliwe do pobrania z witryn Microsoftu również po tym terminie? Jeśli nie, to w jaki sposób można je zgrać? Service Pack 3 można ściągnąć, a czy inne aktualizację (a jest ich chyba ponad 200) można zapisać na płytę lub inne dyski zewnętrzne, by móc ponownie je zainstalować po formacie?


(Cheaterenator) #2

Witam.

 

Owszem, jest możliwość zrobienia sobie takiego “megaservicepack-a” :slight_smile: Polecam do tego celu programik WSUS Offline : http://www.dobreprogramy.pl/WSUS-Offline-Update,Program,Windows,23429.html


(SilberPunkt) #3

Poprawki będą się pobierać tak jak do tej pory. Nie będą powstawały nowe poprawki.

Możesz sobie postawić system, aktywować go, zainstalować sterowniki, zaktualizować i zrobić obraz partycji systemowej - w ten sposób w przyszłości w przypadku konieczności instalacji systemu od nowa zaoszczędzisz sporo czasu.


(tammy) #4

Nie wiem jak “postawić system”, ale wystarczy mi jeśli będzie można pobierać tak jak do tej pory stare aktualizacje ze strony Microsoftu. A może ktoś już formatował dysk po 8 IV? Nie było problemu z ich pobieraniem?


(Draiss) #5

Tak, można dalej pobierać poprawki.