Instaluję Mint i otrzymuję ekran, na którym zmieniam tapetę i nic poza tym

Instalacja obok Win 10 64x czyściutka tapeta bez ikon , poza tym nie mogę używać Gruba - ■■■■■■■ mnie bierze:confused:
Pomocy

aha, dzięki za info, także może nie instaluj minta, lub zmień tapete…czasem myśle że takie posty powinny być usuwane, tyle informacji jest tu że masakra… zmień środowisko graficzne :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Chwalisz się czy żalisz?

Może pomożecie koledze?

najpierw muszą wyśmiać

Pomożemy jak najbardziej, ale więcej konkretów jest potrzebnych :wink:
To jest coś z serii “Mam bluescreena, jak to naprawić?”

1 polubienie

Może kolega najpierw poda jakieś szczegóły, to z chęcią pomożemy.

co na tym forum się wyprawia, kiedyś za interpunkcję i za brak polskich znaków temat był w koszu - a teraz polewa z chłopaka i zero reakcji - dramat.
Czego nie rozumieją persony - ćwierćinteligent wywnioskuje ze nie ma menu, ikon , środowisko się złe wczytuje ma tapetę. albo pomóżcie albo M**** w kubeł.

Co rozumiesz pod tym pojęciem ?

Nie podał, ani specyfikacji komputera, ani środowiska graficznego jakiego używa o logach z procesu bootowania już nie wspomnę, jakichkolwiek logach, które pozwolą chociaż w przybliżeniu określić problem.
Tak na prawdę nie wiadomo, czy jego problem dotyczy wersji live, czy lokalnie zainstalowanej.

:sunny: take it easy!

1 polubienie

Sorry taki mamy teraz klimat. Nawet nie wiemy czy koleś oczekuje pomocy czy tylko się żalił.