Instaluje się niby, ale tylko do jednego momentu

Witam!

Postanowiłem sobie zainstalować Viste na swoim PC, mój piecyk spełnia rekomendowane wymagania i jest cuudnie :slight_smile: . Kupiłem Viste, wsadzam ją do DVD, w biosie zmieniam ustawienie z HDD0 na DVD (bootowanie), restart kompa, chwila ładowanie plików, coraz większa ekscytacja i… ok, pierwsze okna z kluczem i “repair your computer” poszły Dochodze do okienka z dyskami, wybieram świeżą, partycję 40GB, z systemem plików NTFS i… klikam next, ale co się dzieje? Dlaczego nidc nie idzie? Może instalka kuleje? Na dole okna coś pisze o dysku, lecz po Angielsku. Co może być przyczyną tego? Próowałem “aktualziacj”, i poszło, owszem, ale do pierwszego restaru i włącza się “niby bootowanie” lecz psize o błędach etc. Co się dzieję?

Fearstia , to dalej nie jest konkretny tytuł. Zapoznaj się z linkami, które podałem, a następnie popraw tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie(http://rtfm.killfile.pl/ & viewtopic.php?p=980957#980957). Proszę również o lekturę tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3&t=213590

Może po prostu poczekaj, być może komputer potrzebuje więcej czasu na zebranie wszystkich plików do instalacji…

I zapisz sobie na kartce co jest tam napisane po Angielsku, a potem napisz w tym temacie, bo właśnie - tej najważniejszej informacji nie podałeś… ;]