Instrukcja dla zaawansowanych!:( Ktos zrobi prostsza wersje?

TA =>> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ighlight=0

instrukcja jest dla zaawansowanych… Moglibyscie umiescic bardziej szczegółową instrukcje na taki efekt? bo bardzo mi sie podoba, ale nie jestem w stanie zrobic, bo ten tutorial jest niezrozumiale zapisany… Przepraszasm za utrudnienia, ale taka prawda… Prosze o odpowiedz.

Może napisz dokładniej “gdzie zaczynają sie problemy”?

Tutorial jest ładnie opisany w poszczególnych “krokach”.

Ile kroków zdołałas zrobić i w którym utknęłaś?

Może moje problemy wydadzą sie banalne, ale…

W momencie:Krok 2…

k2 -> dodajesz nowa warste i w tej warstwie tworzysz gradient: uruchamiasz narzedzie do gradientow (taki prostokacik z wypelnieniem, na pasku), wybierasz rodzaj gradientu - lustrzany (submenu narzedzia gradient), nastepnie edytujesz gradient (guziczek wyboru w submenu) w nastepujacy sposob - ustawiasz kolor na krancach na bialy, nastepnie na jednym koncu ustawiasz opacity/nieprzezroczystosc na 0% a na drugim 100%, zamykasz dialog i tworzysz gradient, ktory nastepnie przy pomocy przeksztalcenia (ctrl + t) nachylasz w odpowiednim kierunku

Ludzie… Ja nie jestem profesionalnym grafikiem, by móc zrozumieć takie wskazówki/instrukcje jakimie wy mi tutaj przedstawiacie… Mam na mysli uzytkownika: ‘d0lph’ prosze o zrozumiałą instrukcje…

ja niestety tez nie jestem grafikiem, bo pewnie gdybym byl to napisalbym lepsze objasnienie =[

postaram sie dzisiaj (tylko troche pozniej) opisac to krok po kroku - z obrazkami

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Konkretnie to znaczy jak? Jak konkretniej to ująć?

Instrukcja dla zaawansowanych - prosze o łatwiejszą [?]

Napisz o czym jest tutorial…

kobieto jak ty takich rzeczy nie potrafisz zrobic to grafik z ciebie nie bedzie… moze zrobic ci jeszcze video tutka ??:>

PS : Daj obrazek to ci zrobie