Instrukcja Game Cam

Nie chce mi się tłumaczyć robić printscreenów dla każdego usera z forum który pyta się mnie na gg co i jak z tym programem więc macie tu instrukcje co i jak mam nadzieje ze się komuś przyda jeżeli nie wie co i jak sorry ze obrazki są jakie są

Gdy Uruchomimy programik automatycznie zminimalizuje się nam do trey’u co widać na screnie,następnie najeżdżamy kursorem na ikonkę programu klikamy lewym przyciskiem na myszy po czym wybieramy Preferences pozwala nam dokonać wyboru ścieżki gdzie maja być zapisywane rzeczy które zrobił program

ae27c7c735073044m.jpg

ea149f702e2da3eem.jpg

Następnie klikamy Profile Manager Lite tak jak na screenie poniżej

afc0bf3dbcc5279bm.jpg

pokaże się nam okienko z kilkoma opcjami do wyboru my zaznaczamy New Profile pozwala nam na dodanie gry którą będziemy chcieli nagrywać lub klikamy Profile Wizard wtedy program wyszuka i doda zainstalowane na komputerze gry

864ae887dc58a70dm.jpg

Po zaznaczeniu opcji Hot Key’s będziemy mogli zobaczyć pod jakimi klawiszami na klawiaturze są poszczególne czynności takie jak record,pause itd.

dace9f19aa8db186m.jpg

A po zaznaczeniu opcji advanced możemy zmieniać rozdzielczość(pełna wersja programu) dźwięk(pełna wersja) format screenshota itd.6b397a3fdff0e126m.jpg

Po ustawieniu wszystkich opcji w programie wybieramy Launch a następnie

grę którą chcemy nagrywać możemy również najechać kursorem na ikonkę programu kliknąć prawym przyciskiem myszy i od razu wybrać grę.

2b87ee6e5979aec7m.jpg

Posiadam zarejestrowaną wersję GameCam a i tak nie mogę włączyć dźwięku.

przeinstaluj GC i spróbój od nowa

dzienki bardzo mo pomogles z tym programem znaczy z opisem

Ehh… U mnie GC nie reaguje podczas gry. +R - stosuje do nagryvania xd [gra MMORPG]

jest tylko ukazane BR:0 ZM:0 ~ Ready i bardzo rzadko pokazuje sie podglad.

co jest, nie wiem. moze cos zle robie. moze wiecie… ;p

Z gory dzieki za odpowiedz.

co mam kliknąć profile manager czy Game Cam

ale ja w ogóle nie mam takich opcji jka profil manger.Ja mam wersje chyba 2.0 i mam tą ikonkę obok zegara, ale tam jedyne opcje to są:

Browse-Video

Browse-Audio

buy now

register

online help

close :cry:

Pomóżcie jak mam co kolwiek zrobić.Z góry dzięki

nie moge zeobić profil mmanger. Jak włączam grę to mi się pokazuje ekranik, jakieś recording i coś w nawiasie, a później nie chce mi się w niczym odtworzyć

Robie wszystko jak należy jak właczam gre i naciskam Record to nic sie nie dzieje ani nie wyskakuje :frowning: co jest grane?? :frowning: plz pomocy!

Wszystko ladnie tylko mam problem. Dzwiek moge jedynie nagrywac z mikrofonu, nie nagrywa tego co jest w glosnikach. Jakies pomysly?

heh bo GameCam to jest chyba wersja Shareware i tylko w wersji full jest dźwięk

ja sobie ostatnio kupiłem wersje full ale i tak nie nagrywa mi dźwięku…dlaczego?

Czy ktoś wie jak można dołączyć inne kodeki do GameCama? Bo w Advenced mam tylko Avi lub WMV.

u mnie wo gule się nie zniża do paska i nie mogę odpalić nagrywania gry jak to zrobić jak żeby się to nagrywało

mam ten sam problem ;)i tez nadal nie wiem co zrobić

a czy można wiedzieć z jakiej stronki ściągnąłeś Gamecam ??

http://www.planetgamecam.com/?locid=download

trzeba odpalić gamecam, i wcisnąć F1, potem wejść w opcje itp. poustawiać sobie, domyślnym klawiszem uruchamiającym nagrywanie jest home, ( w wersji niezarejestrowanej max nagrywanie 30 sekund i w rozdzielczości 512x284-jakoś tak)

ja zdecydowanie polecam Frapsa, jest prostszy wygodniejszy, i lepszy, mimo iż filmiki zajmują po nagraniu strasznie dużo miejsca zawsze można przeknowertować je programem VirtualDub, filmiki wyglądają świetnie i ważą zdecydowanie mniej. Pozdrawiam Siarczyslaw