Instrukcja maszyny do totolotka

(Human666) #1

Witam serdecznie. Mam pytanie, a właściwie to mały problem. Poszukuję pilnie instrukcji do obsługi maszyny do totolotka, gdyż od czwartku będę pracować w sklepie gdzie jest maszyna do totolotka i szef kazał mi się na czwartek nauczyć obsługi tej maszyny a kompletnie nie mam pojęcia jak to robić, więc gdyby ktoś mógł mi pomóc i powiedzieć skąd wziąć instrukcję obsługi takiej maszyny lub przesłać plik na ten temat to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc! !!

(Breitner) #2

To powinien Cię najpierw przeszkolić na niej.

(Mariuszbudny79) #3

Skoro ma takie wymagania to szef powinien Ci taką instrukcję udostępnić. Słyszałem też, że na temat obsługi tych urządzeń są organizowane kursy przez "Totka"

(Stały_bywalec) #4

Potwierdzam wyżej napisane posty. Jeżeli będziesz "musiał" obsługiwać taką maszyne to MUSISZ mieć zrobiony kurs. Kumpla ma swój kiosk w którym też ma taką maszyne i sie jej pytalem kilka rzeczy jak z tym jest to mi powiedziała, że musiala mieć kurs. Więc niech szef ci takie coś zorganizuje i wyśle na szkolenie. W razie czego nie daj się "wydymać" i niech szef ci to opłaci a nie, że ty "sobie sam we własnym zakresie" masz to zorbić. Przepraszam że napsialem to w męskiej formie ;/ Wybacz... Zasugreowałem sie nickiem.

(floyd) #5

Może na tym forum znajdziesz pomoc:

http://www.forumlotto.net/600.htm