Instrukcja obsługi

Witam, poszukuje w imieniu szefa instrukcji obsługi po polsku do laptopa IBM T43, 2 GHz. Poszperałam na necie ale z marnym skutkiem, a przez nieuwagę nie dostał jej w sklepie - teraz nie chcą dać :frowning:

Będę wdzięczna za pomoc.

Jak to nie chcą dać???Od kiedy jesteśmy w Unii Europejskiej,każdy sprzedawca jest zobowiązany do udostępnienia Instrukcjii Obslugi każdego towaru.Inaczej ten towar jest nie pełno wartościowym i można domagać się zwrotu pieniędzy,gdyż nie zostały spełnione wszystkie podstawowe warunki sprzedaży.Podobna sytuacja była z aparatami Kodak EasyShare Z 740.Producent nie zadbał o polską instrukcje obslugi(miała być na dołączonej płytce ale jej nie było)Wszyscy sprzedający ten aparat zorientowali się dopiero z opóżnieniem i że Instrukcja obsługi jest dostępna tylko w internecie,przez co musieli obniżyć cenę.gdyż towar był właśnie niepełnowartościowy.Z tego co wiem cena została obniżona o 200 złotych.

TAK WIĘC TY TESZ MASZ SWOJE PRAWA! !!

I tu chyba było podobnie, kupiony laptop po obiżonej cenie ale pełnowartościowy i bez instrukcji; choć nie wiem po co szefowi takowa ale się upiera a ja jako pracownik szukam :slight_smile:

Pomogę Ci w tym szukaniu.Wlasnie przed chwilą napisałem do jednego z dystrybutorów z prośba o udostępnienie Instrukcji Obsługi.Zobaczymy co z tego bedzie.Dobrze by było również jakbyś udała się tam gdzie to było kupione to napewno by Ci wydrukowali ta instrukcje.

wielkie dzięki, ja dzwoniłam do sklepu z którym kupowany ale podobno mają po angielsku!! Dziwne

Jak tylko coś znajde,to odrazu dam ci znac,może ten dystrybutor się jednak zlituje i pomoże :smiley: