Instrukcja oglądania Meczy EURO 2008 przez Internet

Witam!

Pomyślałem sobie że napewno wielu z was ma internet a nie ma np. Polsatu bo jest za granicą…

Wiec jako wierny kibic polaków chce wam powiedzieć jak łatwo, legalnie i przyjemnie oglądać mecze :slight_smile: (oczywiscie jakość nie bedize jak w TV ale wszystko widać) znam sie na tym bo komentuje mecze na Chelsea.pl :slight_smile:

Wiec moj post bedzie edytowany :slight_smile:

oto instrukcja do instalacji Sopcasta :slight_smile:

  1. Pobieramy Sopcast z dowolnego serwera np. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Cast+2.0.4

  2. Otwieramy pobrany plik (SopCast.rar)

  3. Uruchamiamy instalację poprzez uruchomienie pliku Setup.exe (Setup-SopCast-1.1.2-2007-04-20.exe)

  4. Postępujemy zgodnie z instrukcjami instalatora, klikamy “Dalej”

  5. Wybieramy katalog w jakim chcemy zainstalować program (domyślnie: Program Files/Sopcast), a następnie zatwierdzamy poprzez kliknięcie “Zainstaluj”

  6. Na koniec instalacji klikamy przycisk “Zakończ”

oto instrukcja do instalacji TVUPlayer

  1. Pobieramy TVU Platayer z dowolnego serwera np. http://www.instalki.pl/programy/downloa … Player.php

  2. Włączmy instalke

  3. Postepujemy zgodnie z instalacją

Dobra :slight_smile: Więc najpierw napisze co zrobić dla korzystaczy z SOPCASTA (to banalne)

  1. Włączamy sopcasta

  2. Następnie naciskamy na jakiś link z kanałem transmitującym mecze (Takowe linki będą na samym dole w tym poscie)

Dobra :slight_smile: Więc najpierw napisze co zrobić dla korzystaczy z TVUPlayer (to banalne)

  1. Właczamy TVUPlayer

  2. Następnie naciskamy na jakiś link z kanałem transmitującym mecze (Takowe linki będą na samym dole w tym poscie)

hehe :slight_smile: A oto linki transmitujące Mecze (podkreślam że nie zawsze wszystkie działają ale napewno którys bedize transmitował :))

Rumunia - Francja: (Sopcast) 08.06.2008 godz. 18:00

Public sports: sop://broker.sopcast.com:3912/11075POLSKI

Guandgong Sports: sop://broker1.sopcast.com:3912/6543

Włochy - Holandia: (Sopcast) Godz. około 20:35

Public Sports: sop://broker.sopcast.com:3912/11075POLSKI

CCTV5: sop://broker1.sopcast.com:3912/6002

_______________________________________________________________________________

Włochy - Holandia: (TVUplayer) około 20:35

CCTV 5: tvu://10007/

Atdhe1 tvu://65318/

Rumunia - Francja: (TVUPlayer) 08.06.2008 godz. 18:00

CCTV 5: tvu://10007/

Atdhe1 tvu://65318/

NAJBARDZIEJ WIARYGODNYM KANAŁEM JEST CCTV5 :slight_smile:

Jezeli macie wątpliwości z wyborem programu to moim zdaniem oby dwa sa wieksze tylko że sopcast nadaje mniej więcej na polowe ekranu

natomiast TVUPlayer na 3/4 ekranu :slight_smile:

MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM (Mecze Rumunia - Francja i Holandia - Włochy będą dodane do godziny 10:00 rano dnia 09.06.08)

P.S. Przepraszam władze Dobrychprogramów za podanie linku konkurencyjnego do sciagniecie programy TVUPlayer ale nie znalazlem na dobreprogramy.pl

tak przy okazji jakie wyniki obstawiacie ?

wielkie dzieki program działa

polecam wszykim którzy chca obejżeć euro 2008

a nie mają polsatu sport

Super! Koleś jesteś Wielki! :smiley:

hehe :slight_smile: dzieki ale co tam wazne zeby ogladali ci co nie mogą

Dałem do Austria - Chorwacja :slight_smile: liki do jutrzejszego spotkania Polska - Niemcy dam po zakonczeniu meczu Portugalia - Turcja

nom super program! dziex! !!

Dzisiaj mecz Polska niemcy :slight_smile: Kto wygra ??

A co my wróżki ? :stuck_out_tongue:

hehe “niemcy” :wink:

dla mnie możemy przegrać na tych mistrzostwach z każdą drużyną, ale tylko nie z niemcami ! :slight_smile:

u mnie wszyscy mówia ze z niemcami wygrami a z austria i chorwacją przegramy… mi sie wydaje tak:

Polska - Niemcy (0:0) 1:1

Polska - Austria (1:0) 1:0

Polska - Chorwacja (1:2) 3:2

Nawias oznacza wynik do połowy :slight_smile: pewnie nie bedzie takich wyników ale takie chciałbym miec :slight_smile: polska napewno bedzie sie na poczatku bala atakowac niemców i to bedzie nasz duzy minus… :slight_smile:

Nie wiadomo, ostatnio Polacy grają od początku szybko, atakują, potem się spalają. Zobaczymy :slight_smile: Teraz jest inaczej. Jest zupełnie inny trener, który wie co robi, wie przede wszystkim jak zmobilizować, widzieliśmy to np. w pierwszym meczu z Portugalią :slight_smile: jeśli powtórzą taki mecz, to może być niezłe widowisko :slight_smile:

Taa polacy strzelą 3 bramki (!) 1 Podolski ,a 2 Klosse :smiley:

jak się nie ma neta od tp i neti to polecam ipla :slight_smile:

wczoraj oglądałem oba mecze :slight_smile: jak już ktoś uruchomi mecz w ipla to znaczy zaloguje sie ponownie do otrzymania licencji to można takie coś wklepać do paska adresu przeglądarki i można oglądac mecz w wmp :slight_smile:

mms://77.79.212.196/euro/1

Dlaczego ktoś pisze tutaj ze mecze są na kanale Polsat Sport. Wszystkie mecze są na otwartym kanale Polsat, a na kanale Polsat Sport Ekstra jest dłuższe studio przed i po meczowe !

Ja oglądam meczyki korzystając z JLC’s Internet TV (dostępny na vortalu)

Załącza się Eurosporcik i jazda ;D

Być może jeszcze będą jakieś mecze transmitowane własnie przez Polsat sport bo np. bedzie jakis film na Polsacie :slight_smile: Przeciez nie wszyscy ogladaja mecze

Czemu TVN, TVP 1 , Eurosport nie transmitują dziś meczu -.-

LOL. Jako abonent cyfry plus nie moge oglądać meczu bo go nigdzie nie ma… Pieprzony polsat.

tez mam cyfre i się wkurrrrr tyle kanałow a meczu nie mozna obejżeć

czy mecz polska-niemcy będzie po polsku czy nie :?: :?: :?: < jeśli tak to czy i jak trzeba nastawić by był po polsku>

włóżcie zwykłą antenę do tv i odbierzecie Polsat :slight_smile: a tak chwalono C+ że taka lepsza od CP i w ogóle :slight_smile: phew

Słuchajcie :smiley: Znalazłem transmisje po polsku na Sopcaście :D:D:D:D:D

Z tego co wiem użytkownicy neostrady mogą także oglądać mecz na poniższej stronie (trzeba posiadać maila na wp.pl)

http://neostrada.polsat.com.pl/mecze_na … caid=6608a

Dodatkowo dla wszystkich bez możliwości oglądania w TV, a szukających meczu z polskim komentarzem na dziś wieczór.

Jak uruchomicie sopcasta, to w zakładce sport macie taki kanał jak “public sport” uruchomcie go. To jest transmisja internetowa (taka sama jak na polsacie! ) jakoś słaba, ale jest polski koment :smiley:

ZGADZA SIE !!

Public sports: sop://broker.sopcast.com:3912/11075

no niestety przegralismy z niemcami ale wygramy reszte :slight_smile:

Rozpoczęło się

Francja - Rumunia