Instrukcja uaktualnienia windows mobile

witam szukam dokładnej instrukcji kro po kroku uaktualnienia Windows Mobile z 6.0 na 6.1 do palmtopa SPV M2000 prosze napisać mi co i jak pokolei się robi :wink: mam teraz wersję 6.0 z polską nakładką dzięki za pomoc :slight_smile:

Nie ma jeszcze oficjalnego Windows Mobile 6.1 , wszystko co narazie istnieje z numerkiem 6.1 to przeróbki nieoficjalne wersjii 6 które nie zawsze prawidłowo pracują.

hmm o ok a może mi ktoś powiedzieć jak się wogóle uaktualnia system bo chcę zainstalować wersję angielską z xda-developers, ponieważ ostatnio mój pda coś strasznie się wiesza…

Jedynie co możesz na obecną chwile zrobić to hard reset , jest to coś w stylu komputerowego formatu , w przypadku hard resetu system i pda zastaną przywrócone do takiego stanu jak dopiero zakupiony , wszystkie ustawienia wrócą do ustawień fabrycznych i wszystkie dane jak i programy dogrywane do pamieci pda znikną. Zresztą również wszystko zniknie w przypadku aktualizacji do nowszego systemu, więc narazie możesz sprawdzić czy po hard resecie sprzęt przestanie się wieszać , jak wykonać hard reset to już musisz zajżeć do instrukcji , przeważnie jest to naciśnięci 2-3 klawiszy jednocześnie ale w Twoim przypadku nie mam pojęcia których klawiszy bo nie miałem tego sprzętu w ręce. Pozatym dobrze radzę nie kombinuj z nieoficjalnymi wersjami (xda-developers) powrót do starej wersji już nie będzie taki prosty jak wgranie nowej.

Jak ci odpowiada Symbian to wgraj Symbiana mam na nokii 5200 i działa git nie wiesza się

skoro myślisz że symbiana można wgrywać i w dodatku do obojętnie jakiego urządzenia to wgraj sobie go do kompa.

dobry pomysl ale nie realny