Integracja komentarzy FB na stronie z fanpage?

Czy istnieje możliwość zintegrowania systemu facebookowych komentarzy (https://developers.facebook.com/docs/re … /comments/) na stronie www z fanpage’em na facebooku? Konkretnie mam tu na myśli to, że dodawane przez użytkowników komentarze na stronie byłyby publikowane na “ścianie” fanpage’a. Gdzieś wyczytałem, że można coś takiego zrobić, jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania.

Druga sprawa: system komentarzy opiera się na adresie url danej witryny (tzn. wszystkie komentarze są przypisane danej stronie/podstronie). Czy istnieje możliwość przeniesienia komentarzy po zmianie domeny (np: mając stronę na xyz.pl chciałbym zmienić na xyz.com)?

Czy istnieje jakaś strona do zarządzania wszystkimi komentarzami na danej domenie? Z tego co wyczytałem na fb dev to znajduje się ona pod tym adresem: http://developers.facebook.com/tools/comments ; niestety mi ta strona nie działa (w ogóle nic nie wyświetla, nie potrafi się połączyć).

Z góry dziękuję za pomoc.

1 jest możliwe ale nie wiem jak :wink:

Co do 3 mi wyświetla się:

Może musisz zaznaczyć że jesteś developerem facebooka czy coś takiego, wtedy uzyskujesz dostęp do większej ilości rzeczy.

Czyli bez podania prawidłowego numeru telefonu się nie obejdzie…?

Ja podałem i ustawiłem że jest widoczny tylko dla mnie, do tego jak już się poda można skorzystać z dwuetapowego logowania.

Potwierdziłem nr telefonu, zostałem developerem, a http://developers.facebook.com/tools/comments jak nie chodził tak nie chodzi (“Nie można załadować adresu”)…

Może musisz najpierw stworzyć jakąś aplikację?

http://www.webpagescreenshot.info/img/5 … 6-76408295

Mam tam testową alikację którą kiedyś się bawiłem i jest ona na liście.

Ogólnie w necie już trochę się naczytałem że komentarze na stronach od FB stwarzają wiele problemów…

Pierwszym problemem jest to, że nie wszystkie komentarze są dodawane (np. przełączając się na inne konto i dodając komentarz: niby się dodaje, ale po odświeżeniu strony nic nie widać [brak komentarza] - znika na zawsze :S).

Drugi problem to brak możliwości moderacji: wpisałem tak jak w instrukcji, a więc w sekcji

dodałem wiersz:

…na nic. W dalszym ciągu nie potrafię moderować komentarzy innych użytkowników. Trzeci problem to niedziałająca akcja FB.event.subscribe (https://developers.facebook.com/docs/re … subscribe/): dodaję taki kod do sekcji

FB.Event.subscribe('comment.create',

  function(response) {

    alert('Dodano komentarz: ' + response.href);

  }

);

ale nic on nie daje. Żaden alert nie jest wyświetlany (przy okazji, ktoś może wie jak to działa, bo nie do końca jestem pewny mojego kodu, który zamieściłem powyżej). Czwarty problem to wspomniany brak dostępu do narzędzi moderacji komentarzy. Ogólnie mam nieco problemów z tym facebookiem - nie do końca ogarniam komunikację między stronami, dlatego staram się trzymać wskazówek instrukcji. Na nic się to zdaje, bo dalej mam problemy. Gdyby nie to, że facebookowe komentarze są najlepszym wyjściem w mojej sytuacji (strona, na której próbuję zainstalować system komentarzy jest ściśle związana z fanpage’em na fb, można powiedzieć, że strona ta jest tylko dodatkiem). W internecie nie potrafię znaleźć sensownych poradników, które opisałyby wszystko od A do Z (przynajmniej nie w języku polskim), a naszukałem się już sporo. – Dodane 19.04.2013 (Pt) 14:31 – @ Stworzyłem aplikację fb, podpiąłem pod nią system komentarzy na stronie (tzn. dodałem następujący kod): w sekcji :

w sekcji

(function(d, s, id) {

 var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];

 if (d.getElementById(id)) return;

 js = d.createElement(s); js.id = id;

 js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1&appId={ID_APPKI}";

 fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);

}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

gdzie {ID_APPKI} to id aplikacji. Aplikację skonfigurowałem chyba prawidłowo, tzn: dodałem domenę i site URL.

Jest już jakiś progres, bo mam dostęp do moderacji komentarza (https://developers.facebook.com/tools/comments), póki co jednak tylko teoretyczny, bo po dodaniu komentarza na liście komentarzy publicznych nie widnieje żaden ostatnio dodany… Poza tym nadal nie mogę moderować komentarzy innych użytkowników na stronie.