Integracja poprawek wydanych po SP3 z Windows XP

Witam!

Mam następujący problem: posiadam aktualnie płytę Windows XP SP2 PL. Chciałbym teraz zintegrować ją z poprawką SP3 oraz wszystkimi poprawkami wydanymi po SP3. I tutaj uwaga: nie chcę używać programu nlite. Wiem jak zintegrować samo SP3 (wystarczy opcja /integrate), ale nie mam pojęcia jak mam dodać resztę aktualizacji i jak zrobić to tak, żeby były instalowane w systemie w odpowiedniej kolejności podczas instalacji Windows (to jest jedna z możliwych opcji bo można ponoć zrobić tak, żeby instalator kopiował podczas instalacji już podmienione pliki). Mam je już wszystkie zebrane na dysku. Prosiłbym o kompletny poradnik jak mam wykonać tę operację krok po kroku używając jedynie linii komend, jak w przypadku integracji SP3.

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc!

Czemu nie chcesz korzystać z nlite. Korzystałem z niego i muszę powiedzieć, że ten program jest bardzo łatwy w obsłudze nawet dla początkujących i oczywiście ma dużo funkcji. :smiley:

Nie chcę korzystać z nlite, ponieważ na niektórych komputerach płyta nie zawsze chciała startować. Dlatego też prosiłbym osoby, które są obeznane w tym temacie o instrukcję, jak dokonać tej integracji wraz z wszystkimi dotychczas wydanymi poprawkami, ale za pomocą linii komend.

mjanek są jeszcze inne programy do integracji poprawek z instalką ale ja od 2 lat bawię się nLitem i osobiście Ci go poleecam choć nie które latki nie mozna zintegrować nLitem i żadnym innym programem. A jeśli chodzi Ci o boot to zawsze robię płytę bootowlaną programem Nero Burning ROM tym sposobem :arrow: http://ghrom.megaserwer.com/winxpsp2/