Integracja Service Pack 1 z Windows 7 All in One


(Jacob) #1

Cześć!

Stworzyłem sobie już prawie rok temu płytkę ze wszelkimi możliwymi wersjami Windows 7 - czyli wszystkie wersje 32 i 64 bitowe... Oczywiście wszystko z legalnych OEMowych płytek.

Jednakże odkąd pojawił się Service Pack 1 jest nieco trudniej - po wgraniu samego systemu trzeba jeszcze zaktualizować go i wgrać cały SP1 i pozostałe aktualizacje - trwa to dodatkowo jakieś 20 - 30 minut, wiec trochę czasu się marnuje...

Wiem, że w Internecie jest bardzo dużo instrukcji jak zintegrować SP1 z jedną wersją Windows 7 - ale czy jest opcja, żeby zintegrować ten dodatek, z płytką na której znajdują się jednocześnie wersje 32 i 64 bitowe systemu? Jeśli tak to czy moglibyście podać link do jakieś instrukcji jak to zrobić (może być w języku angielskim).

Z góry dzięki za odpowiedź


(system) #2

Może tym by dało rade

http://blog.buerstinghaus.net/win-integ ... -anpassen/


(Piotr52m) #3

zobacz tutaj http://www.porady.org/category/aktualnosci/


(Protofik+Dobreprogramy Pl) #4

Na pewno da radę bo sam mam taką płytkę ze wszystkim oraz SP1.


(Pawbrotm) #5

No nic dziwnego, bo można ściągnąć 2 płytki MSDN'owskie z zintegrowanym SP1 i potem przerobić je na AIO. Tylko że pobieranie jest dość czasochłonne (w sumie ponad 5 GB). Mimo to uważam że to najlepsza metoda - ściągnąć 2 płytki z Win7 Ultimate 32 i 64 (oczywiście wersje z MSDN bez "poprawek i dodatków") i potem ręcznie zintegrować je.


(Jacob) #6

Tylko tak, jako uczeń liceum nie mam dostępu do MSDN a szczerze mówiąc pobierać z Wareza się trochę boję, że ktoś to już przede mną edytował i zainfekował...

Wskaże mi więc ktoś bezpieczne źródło pobierania? Takie, z którego mogę być pewien, że pobiorę bezpieczny i nie zainfekowany system?