Integracja SP z płytą z Vistą OEM dołączoną do laptopa

Witajcie!

W 2008 roku nabyłem laptopa, do którego zostały dołączone 2 płyty - jedna z Vistą Home Premium OEM, w której nie muszę wpisywać klucza, jest aktywowana od razu, a druga ze sterownikami do laptopa. Jednak niestety na tej płycie Vista nie posiada żadnego Service Packa. No i mam pytanie - jest możliwe zintegrowanie obu SP z tą płytą? Wiem, że musiałbym nagrać ją na nowy nośnik, ale chodzi mi o kwestię legalności i aktywacji - czy będę potem zmuszony aktywować ją telefonicznie? Bo tak naprawdę, to irytuje mnie trochę instalacja Service Packów po instalacji Visty - instalacja każdego z osobna trwa prawie godzinę. :?

SP nie zintegrujesz z płytą “ze sterownikami”. Możesz SP zintegrować z płytą zawierającą system operacyjny, o ile to jest płyta ze zwykłym instalatorem. Wydaje mi się jednak, że to jest płyta albo przywracająca obraz systemu na partycji, albo z już przygotowaną instalacją nienadzorowaną - w takim wypadku wykonanie integracji może być mocno utrudnione (o ile w ogóle możliwe).

Źle sprecyzowałem - chodziło mi oczywiście o płytę z Vistą, nie sterownikami.

Jeśli o tę płytę chodzi - normalnie uruchamiam z niej instalator Visty i mogę normalnie podzielić dysk na partycje i sformatować go. Jedyne, czym różni się od normalnej instalacji, to brak wymogu wpisywania klucza. Ja muszę tylko wybrać język i wykonać partycjonowanie.

W takim razie - powinieneś zintegrować SP bez większego problemu.

Podobny temat jak-zintegrowac-sp2-vista-t343703.html

uszkodzone-recovery-disk-jak-odzyskac-system-t497952.html#p3132861

jak-zintegrowac-sp2-vista-t343703-15.html?hilit=imagex