Integracja sp2

Witam. Do integracji użyłem nLite i nagrałem w nero utwórz cd startowy ale jak ustawiam by komp z niego startował to wyświetla się prośba o uruchomienie z dyskietki 1.44 co mam zrobić by się uruchamiał tak jak z orginalnej cd tyle że orginalna jest bez sp2 .

W Biosie masz ustawione żeby startował z CD-ROM?

wiesz co dam ci link do pożądnego poradnika tam jest wszystko opisane krok po kroku ja zrobilem tak jak tam pisalo i mam teraz bootowalnego Windowsa

oto link http://binboy.sphere.pl/index.php?show=128

Złączono Posta : 10.08.2005 (Sro) 1:02

aaaa i tam masz jak to zrobic z Sp2 sorki ale innego nie znalazłem, zresztą na SP2 nie da sie stracic :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

tego to już w cale nie mogę rozgryźć utwożyłem nawet tak jak w opisie folder na partycji D by było łatwiej wpisywać kom ę dy ale za każdym razem komenda jest nie właściwa.

ja z tego poradnika skopiowałem tą komende do start i uruchom tylko zmienilem litere partycji zrób tak i będzie ok

http://chibita.ms-net.info/prawidłowo.bmp

Tak zrobiłeś???

Mi polecono: http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html

I działa.

A czemu nie robiłeś zgodnie z nLite.Tam na końcu jest opcja czy zapisać obraz iso/czy coś w tym stylu/i nie bawić sie w nero płytą bootującą,tylko normalnie nagrać obraz,a w biosie zmienić na start z cdromu.Ja tak robiłem integracje i wszystko gra.

Integracja XP z SP2 w nLite to “bułka z masłem”, tak jak napisał taddek2 , lecisz zgodnie z poleceniami nLite’a. Oczywiscie musisz miec cala zawartosc plyty z XPkiem skopiowana do jakiegos folderu (te pare pliczkow luzem na samym poczatku plyty, to one odpowiadaja za bootowanie) oraz SP2 gdzies na dysku (czyli same oczywiste rzeczy ja tu mufie :P) . Po integracji masz nawet mozliwosc dorzucenia wlasnych progsow i sterow przed tworzeniem iso. Po utworzeniu obrazu po prostu otwierasz go jakims programem do nagrywania cd i palisz.Naprawde bardzo prosty i fajny program.

i jeszcze jedno w programie nLite możesz zobie odrazu odchudzić windowca czyli powywalać niepotrzebne rzeczy, np. gry, pliki pomocy, tapety, wzkaźniki, itp.