Integracja sterowników w nLite...;/


(Mrylec) #1

Chce zintegrować np. Sterowniki do mojego GeForca 7600GT w nLite dla Windowsa Xp professional SP3 PL, zauważyłem że nLite Prosi o sterownik w formie pliku *.inf, czy tam *.ini. A że sterowniki są w formie *.exe, to je wypakowałem za pomocą Winrar'a. Następnie w nLite dałem dodaj folder wielu sterowników i znalazł mi tylko jeden plik *.inf czy *.ini. Resztę zostawiłem bez ruszania, zapisałem to w plik *.iso i w Virtual PC odtworzyłem go. Kiedy się windows włączył, nie było zainstalowanych sterowników...;/ Taką samą sytuacje mam z Realtek HD Audio i moim nForcem 550... Nie udało mi się również zintegrować Najnowszego Direct'a X'a 9.0c, WMP11 i IE7... Wie może ktoś co ja robię źle??


(adam749) #2

Do WMP potrzeby jest dodatek WMP11Slipstreamer, a IE powinien się sam zdekompresować i zintegrować.

Do sterów. Jak je wypakujesz to tam masz folder Driver lub WDM, lub coś podobnego i tam masz te pliki.


(hevet) #3

Wskaż ręcznie plik .inf a nie cały folder ze sterownikami.


(Mrylec) #4

Jeżeli chodzi o GeForca to po wypakowaniu tego pliku *.exe jest tam tylko 1 plik *.inf i właśnie tylko ten plik czyta. Wskazuje mu ten plik i podczas gdy on to wszystko tam ładuje, to widzę po nazwie że wrzuca on tam pliki nVidii. A po zainstalowaniu systemu nie ma tych sterowników...A jeżeli chodzi o WMP11 to co ja z tym dodatkiem mam zrobić?


(hevet) #5

Dopiero teraz doczytałem,instalujesz ten obraz na wirtualnej maszynie a ona nie będzie Twoim oryginalnym komputerem,tzn. nie będziesz miał tam np. takiej karty graficznej jak w prawdziwym komputerze.


(Mrylec) #6

Czyli że nie da się tego sprawdzić w Virtual PC czy nawet Wmvare?

EDIT:

Wyczytałem że w Wmvare da się obsłużyć akcelerator 3D? czyli że grafike mógłbym sprawdzić?