Integracja WMP11 z WinXP przez nLite, jak?

Witam, jak można zintegrować WindowsMediaPlayer 11 z plikami instalacyjnymi WindowsaXP?

Pytam bo chce sobie zintegrować przez program nLite WinXP z SP3 + Internet Explorer 7 i dodatkowo WMP 11, pierwsze dwie operacja są bezrpoblenowe ale już WMP11 nie mogę dodać ( plik exe ). Wiec ktoś dlaczego? Lub co można z tym zrobić?

http://www.nliteos.com/faq.html

Internet Explorer 7 jak i Service Pack 3 integruje się przez nLite, Windows Media Player 11 integruje się programem WMP11 Slipstreamer

Integracja IE7 gładko u Ciebie przechodzi ?? Bo u mnie na końcu wyskakuje okienko z informacją, że poprawka nie została całkowicie zintegrowana (czy coś podobnego :slight_smile: )

A jeśli chodzi o WMP11, to możesz go zintegrować tak samo z poziomu nLite, musisz jednak mieć zainstalowany właśnie Slipstreamer (download). :wink:

Już mi się udało, mam płytkę z WinXp sp3 + IE7 + WMP 11 :smiley:

mozesz opisal bys jak to zintegrowałes WMP 11 bo z reszta nie ma problemu :wink:

No właśnie z tym WMP11 jest problem. Może ktoś dał by instrukcje do tego

A oto instrukcja:

  1. Zainstaluj Slipstreamer (link powyżej)

  2. Wejdź w nLite i dodaj WMP do okienka, w którym dodaje się poprawki do zintegrowania.

Jeśli potrafisz integrować poprawki to musisz sobie poradzić. 8)

Ja zintegrowałem SP3+IE7=WMP11 wszystko cacy ale jak robiłem format i instalka z tym układem powiodła się ale puzniej zaczeły sie kłopoty typu zmienianie na tym Styl klasyczny Windows a Styl systemu Windows XP samo zaczeło to się robić bez mej zgody

Dodaje się jako poprawki. Zrobiłem tak na sp2 i sp3 i działa.