Integracja XP SP1 z SP2 i SP3

Witam, czytałem na różnych stronach o połączeniu XP sp2 z sp3, i podobne tematy. Wiem, że można zrobić za pomocą nlite ale już sam nie wiem co i jak. Pytam się ponieważ mam oryginalny system Windows xp SP1 i chciałbym zrobić tak, aby miał sp2 i sp3. Nie chciałbym bawić się w doinstalowywanie sp2 a później sp3.

Zaznaczam, że znalazlem kilka tematów w google ale już sam nie wiem co i jak.

Znalazłem taki poradnik, i może być wersja pierwsza z nlitem?

http://www.goldhand.com.pl/komputery/poradnik-komputerowy/693-integracja-service-pack-sp-z-plikami-instalacyjnymi-windows-xp.html

Doinstalowanie SP2 i SP3 zajmuje kilka minut, ale nie zniechęcam .

A wg.ciebie to źle jest że planuje nlitem zrobić? Po prostu chcę abym nie musiał już doinstalowywać. To samo dotyczy Net.Framework 2, 3 , 3.5 i 4.

Nic złego w zamiarze użycia nLite do uzyskania instalatora Windows +SP3 nie widzę, różnica polega na tym, że można mieć całość na 1, lub na 2 krążkach DVD.

Ja planuje właśnie zrobić na jednym krążku DVD. Czyli tam gdzie dodaje się Service packi by były SP2 i SP3.

W dodatkach biblioteki: Net.Framework 2, 3, 3.5, 4 i 4,5, Inne biblioteki microsoftu jak windows Installer 4,5, Silveright nowsza wersja.

Czy to dobry pomysł? Ale troszkę waham się, bo nie wiem, czy przy takiej stworzonej wersji, czy sterowniki do podzespołów dobrze by się zainstalowały.

A mam inne pytanie, czy jest program podobny do nlite, który tworzy płytę z programów nie Microsoftu? Np. JetAudio, LibreOffice, Kodeki itd…?

Stwórz sobie Recovery partycji systemowej z zainstalowanymi SP, kodekami, programami itd i wypal na DVD, będziesz miał wszystko co chcesz

na 1 krążku.

Niema sensu instalować sp2 a potem sp3 bo ta druga zawiera wszystkie poprawki wcześniejszej

Nie chodzi mi o tworzenie partycji tylko płyty z programami. Dlatego zapytałem o podobny program do nlite. Wiem, że jest Vlite ale dziala tak samo jak nlite.