Integracja xp sp2 z poprawkami nLite

Jak zintegrować win xp sp2 z najnowszymi poprawkami czytałem na róznych forach że jest jakiś folder WUtemp itp ale nigdzi nie było nic sprecyzowane i nikt naprawde nie wiedział gdzie ten folder sie znajduje natomiast ja znalazłem folder o nazwie SoftwareDistribution w katalogu windows ustawiłem windows upade na pobieranie i instalacje reczną pobrałem zainstalowałem a w folderze są aktualizacje wszystkie teraz mam pytanie jak moge zintegrować te poprawki z płytą windowsa ponieważ wszystkie te poprawki są w rożnych folderach i zawierają różne pliki jeśli w nLite przeciągałem tylko plik upade.exe z folderu uapde danej poprawki w czasie integracji wyskakiwać błąd więc jak to ja mam zrobić czy może ściągnąć jakis pak poprawke czy coś a może innym programem :o :o

Jak dla mnie najlepszy poradnik w sieci:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry98712

Dobrze ale jak tam nic na temat integracji tych poprawek nie ma bo tam pisxze jak sp2 i sp1 sie integruje ale nie poprawki szczegulnie że ja mam je w różnych plikach czyli to nie zabardz można zintegrować chyba że jakieś inne bym ściągnoł ale nie wiem może jakiś super pak łata ściągnąć czy coś??? 8) :shock: