Integrowanie płyty Windowsa XP z kluczem i service packiem

Cześć. Chcę zrobić na laptopie sobie partycję recovery, by nie latać po płytę gdy coś mi się zepsuje. Kłopot że nie wiem jak mogę zintegrować klucz z płytą instalacyjną, bo może być kłopot że klucze się zgubią. Wiem że nLite ma tą opcję, ale przy instalacji jest błąd że klucz jest nie poprawny.

Płyta z systemem: Windows XP Professional OEM oryginalny

Laptop na którym robię partycje recovery: HP Compaq 6710b

Dodam że mam włączonego laptopa z xpkiem bez sterowników, bo na nim wolę przeprowadzić integrowanie.

Czy wersja systemu na naklejcie COA (na spodzie laptopa) jest identyczna jak ta na płycie?

Laptopa dostałem od znajomego i fabrycznie była na nim vista. Windowsa XP mam zakupionego ze sklepu oddzielnie i naklejka jest identyczna, bo to z tego samego pudełka xD

Dodane 07.09.2013 (So) 12:22

Laptopa dostałem od znajomego i fabrycznie była na nim vista. Windowsa XP mam zakupionego ze sklepu oddzielnie i naklejka jest identyczna, bo to z tego samego pudełka xD

Robiłeś wszystko dokładnie tak jak w tym poradniku:

nLite - poprawiamy okienka.

Zainstaluj sterowniki, min. NET Framework 2.0 oraz SP3.

Zainstalowałem już SP3 i sterowniki internetu, chipsetu i karty graficznej. Chyba teraz te wystarczą tylko. Robiłem tak jak z poradnika, ale zrobię od nowa, bo może teraz pójdzie.

No tak… zainstalowałem sterowniki saty…

Zainstalowany min. NET Framework 2.0 :?:

Net framework 3.5. Dobra zaraz testuje instalke. Może dać ktoś wpis do boot.ini taki, aby zabootowało z plików instalki z partycji D?

Nie możesz po prostu utworzyć kopii zainstalowanego systemu?

https://safegroup.pl/artykuly/keriver-1 … t4325.html