Intel 2230 BNHMW brak bluetootha

Witam. Do laptopa samsung RC720 zakupiłem kartę intel 2230 BNHMW w końcu mam pełne 300 mbps i jestem z tego faktu bardzo zadowolony bo poprzedni bradcom miał tylko 150 mbps No i karta podobno posiada moduł bluetooth którego jednak system w ogóle nie widzi. Nie ma go w menadzeze ani nigdzie więc instalowane sterowników miła się z celem.

W biosie nie widzę żadnej opcji która by włączała bluetooth

A może zainstalowac system od nowa i zobaczą czy będzie wiedział a jeśli nie to może jakieś problemy między bluetoothem a płytą główną w laptopie ze nie chce współpracować.

Jak wejdę w panel sterowania urządzenia i drukarki i klikne prawnym na ikonie laptopa to pojawia się opcja ustawienia bluetooth ale nic się nie dzieje.

Jakieś pomysły. Dziękuję za pomoc.

Witam,

podejrzewam, iż port miniPCIE nie posiada pinów USB w złączu ,a z nich korzysta moduł Bluetooth na karcie…

No dobra. Ale przecież ten model laptopa posiada bluetooth więc dlaczego port nie posiadał by pinów chociaż jak kupiłem laptopa nie sprawdzałem tej kwestii tylko od razu wymieniłem kartę kartę sieciową na inną bo standardowa była za wolna. Czyli co bluetootch przepadł ?