INTEL 4500M czy GeForce 8200M G

Witam. :smiley:

Jak zawsze chciałbym Was po prosić o pomoc przy wybieraniu Laptopa, w tym wypadku wybrania kary Grafiki.

http://www.ceneo.pl/2271277s

czy

http://www.ceneo.pl/2209391s

Ten LapTOK ma służyć trochę do pogrania(w jakieś nowsze gierki)i do po serfowania po sieci.

Który byście mi polecili? Proszę opinie użytkowników laptopów, a nie jakiś 11latkow. :smiley: :smiley:

w obu specyfikacjach jest zintegrowany INTEL…

No masz ci los… ^^

Ja wybrałbym Asusa. Raz, że sam posiadam laptopa z tej stajni, a dwa widzę, że mocniejszy jest (np procek 2,16 C2D a nie DC), poza tym ma wejście HDMI. Jedynym minusem w porównaniu do Toshiby jest mniejsza o 1GB ilość RAM-u, jednak wątpię, że wykorzystasz całe 4GB na tej Toshibie a w razie czego 100 później wyłożysz i będziesz miał te 4GB. Ceną też się jakoś dużo nie różnią, więc i tak brałbym Asusa.

Jednak jeśli chcesz pograć w NOWSZE gierki, to laptop ze zintegrowaną kartą graf. się do tego nie nadaje. Zapomnij o Crysisie czy NFS:Shift ;]

o krde nie zobaczyłem dobrze…;/

ale u mnie ten asus a kartce(specyfikacji) ma GeForce 8200M G…+

Jakiej kartce ? Jakaś reklamówka z media ? :stuck_out_tongue:

Hitm3n , Nie :smiley: Byłem wczoraj byłem w rożnych sklepach. Wydrukowali mi sporo tego ;p :lol:

Tylko szkoda że na tym ASUSIE nie ma jakiegoś Windowsa…

ściągniesz sobie windows 7 rc pl a później kupisz licencję :]

bardzo ładny i dobry pomysł :smiley:

No panowie a ile kosztuje taka licencja? :stuck_out_tongue: A no i skąd pobrać tego Windowsa?

Na razie możesz testować przez rok za free :wink: wszystko na temat win 7 jest na stronie głównej :smiley:

cen jeszcze nie ma, bo nie ma oficjalnego produktu, co do RC 7mki to zajrzyj na stronę dobreprogramy.pl

technik_elektro , Tak, tylko to po angielsku jest :shock: a mój brat to nie za bardzo z językami stoi. ;/

jest i po polsku poszukaj w sieci torrent skoro wyszła już wersja rc oficjalnie można ją zassać :P.

Nie trzeba torrentów… Starczy pobrać polskie MUI ;] Normalnie ściągasz system ze strony M$, do tego MUI (chyba też u nich jest) i instalujesz, po czym masz system prawie całkowicie po polsku (jest pare drobnych błędów, bo to MUI jest chyba na podstawie Visty, a tam nie było kilku funkcji - jakieś demko w necie jest o tym czy artykuł)