Intel 945GM Express max. 224MB

Dziękuję za pocieszenie :wink:

Niestety taka jest prawda.

m1c !!

Nie załamuj się - w końcu nikt nie każe Ci grać w sapera. Pograsz w NFS Underground 1 i 2, jakieś nieco mniej wymagające FPP i RPG - ogólnie nie powinno być aż tak tragicznie !!

Z pozdrowieniami

Dimatheus

A czego się spodziewałeś? Że ci Crysis na maxa pójdzie? Znajdź PCta na którym NFS Pro Street działa bez zacięć i porównaj go ze swoim laptopem…Lapki do gier są naprawde drogie, a przy tym bezużyteczne, bo żeby na nich grać, muszą być ciągle podłączone do zasilania (Na baterii może 0,5h), a w takim razie lepiej kupić PCta który o takich samych parametrach kosztuje mniej…a najlepiej to kupić konsole i tyle :wink:

No Call of Duty 1 chodzi płynnie ale jest problem z tą grą ponieważ cienie się nakładają. Nie wiem czy to problem Visty czy też karty graficznej. Zamierzam uruchomic Battlefield’a 2 pójdze to na tej karcie? Mam Intel Pentium 1.73 GHZ Dual - Core 1024 ramu wspomnianą karte. Wszystko to oczywiscie jest w laptopie.

Pozdrawiam

Niektóre gry nie chcą Visty :] i dlatego chodzą gorzej niż np. na XP (chodzi o te starsze). Obecnie gram w MOHAA, wykazało mi, że system nie pasuje, ale jakoś chodzi, grafa powinna lepiej działać, obecnie coś niespecjalnie.

Temat ciągnę dalej. Gry, które instaluję wymagają DirectX 9c, natomiast coś ostatnio zauważyłem, że u siebie mam 10. Stanie się coś jeżeli zainstaluję 9c, a 10 zniknie?

Witaj !!

Stać się nic nie stanie, tylko że nie uda Ci się odinstalować DirectX, by zainstalować starszą wersję - jest to po prostu niemożliwe. Samo odinstalowanie jest niemożliwe, a próba zastąpienia wersji 10 wersją 9 zakończy się niepowodzeniem. Nie wiem tylko po co się tak bawić, skoro DirectX zawiera wszystkie instrukcje z DirectX 9 rozszerzone o nowe funkcje - i dlatego nowa wersja.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Witam

carbon i inne gierki tego typu chodza mi plynnie na tej karcie lecz z niektorymi mam problem aczkolwiek przypuszczam gdzie lezy problem. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze w najnowszych lapkach jest lipna grafa. Dlatego wszystkim ktorzy mowia zeby zmienic karte grafy albo kupic nowy komp radze dac sobie spokoj. Jezeli chcecie wiedziec jakie gry wam pojda polceam stronke Can you run it?