Intel 950 pilna pomoc

Witam,

Wlasnie zakupilem laptop o parametrach :

intel Celeron M 1,73, 1024 ddr2, itd. i nieszczesna grafika Intel Graphics Accelerator 950.

Laptop na moje potrzeby w pelni wystarcza lecz czasem jest ochota pograc w gry Testowalem ta grafike na kilku grach i jestem wlasciwe zadowolony (GTA: SA na srednich parametrach smiga tak samo jest z fifa 06) lecz mam do Was pytanie o najlepsze sterowniki do tej grafiki najlepiej nieoryginalne i najlepszy soft do przyspieszenia tej grafiki (cos w stylu PowerStrip).

Czy jest wogole opcja aby gry ktore nie sa kompatybilne z ta grafa jakos ruszyly? (gdy nie ma do nich patch’a?)

[tylko prosze nie pisac jak slaba jest to grafa i co myslicie o zintegrowanych grafikach bo mam to samo zdanie mam stacjonarny komputer na ktrym sobie czasem pogrywam ale na notebooku w podrozy tez czasem sie ma ochote

MAM NADZIEJE ZE TUTAJ KTOS MI POMOZE

czy ja wiem czy ta grafe można podkręcać/przyspieszać? Czytałem iż podobno chodzi nawet Vista na niej i obsłuży Aero Glass —>http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=170519

Sterowniki zdaje mi sie nic nie dadzą…

podkręcić pewnie i by się dało ale …

to jest laptop !

niema jak tego schłodzić pobiera wtedy więcej prądu a co za tym idzie skraca się czas pracy na bateri więc OC na lapku właściwie odpada

a jeśli ktoś chce grać na lapku to … powinien kupić lapka z dobrą grafą a nie oczekiwać cudu od intel gma 950 ;]

nie podobno tylko napewno :stuck_out_tongue: mam vistę i lapka z tą grafą :stuck_out_tongue:

spróbuj PowerStrip lub RivaTuner.