Intel celeron 3.06 grzeje sie za mocno

dobry wieczór prosiłbym bym o konkretną porade ten procek przy odpaleniu, np.yo window lub jakiekolwiek aplikacji np aszampo win optimizer idzie wykorzystanie na max zaznacze , że czyśćiłem powietrzem ,mimo to wyje .wymiana wiatraka ? mam speed fan ustawiony na automat .czy ten typ tak ma ?? dziękuje kolegą i koleżanką za zainteresowanie .aha do tego 2 gb ramu xp pro sp 3

Podaj jakie temperatury osiąga procesor oraz sprawdź który proces bądź procesy najbardziej obciążają procesor.

dostaje temp bez niczego 52 -53 stopnie .pasta pod procek ? komp wiekowy troche …

Jak dla mnie temperatura, bez obciążenia, jest za duża. Masz nałożoną pastę na procesor?

wiesz kupiłem rok temu ten komp ,tylko do netu także prosze bez śmiechu że zlomik , a tak poważnie , myśle że pasta była bo inaczej by dawno padł na wiatraku od procka wyciągałem kłaki .myśle żeby zmienić na jakieś ciche chłodzenie lecz jakie ? wybaczcie , starość nie radość … ucze sie komp także dzieki takim osobą jak =D> wy

pawlik1982 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

myśle zmienić chlodzenie , a nie lepiej komuś sprzedać np za 200zł ? w końcu jest legal xp pro +kod nawet 7 uciągnie i karta nvidia ge force 6200

Dodane 08.05.2013 (Śr) 19:42

odpowiedz do administratora.przepraszam , już poprawiam temat

No Windows 7 na tym nie odważył bym się zainstalować.

Możesz wyczyścić go i będzie ok.

Natomiast jeśli chcesz cos lepszego kupić, to możesz spróbować go sprzedać, dołożyć ze 100 zł i kupić jakiegoś pobiurowego markowego 2 rdzeniowca (np. Athlon X2).

Cześć,

Procesor na podstawce 775 czy 478? Możesz to sprawdzić wykorzystując program CPU-Z - pole Package (bodajże).

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

sprawdz może jakie są temperatury w stresie?

programik prime95 i do mierzenia temperatur speefan

Hej,

Generalnie dość proste. Po wyłączeniu komputera poruszaj wentylatorkiem - jeśli zakręcisz nim i zaraz jego ruch się zatrzyma, uszkodzone są łożyska. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wymiana wentylatorka. Przy jej okazji warto też zmienić pastę termoprzewodzącą - gdy procesir przez dłuższy czas jest poddawany znacznym przegrzaniom, wtedy i pasta traci swoje własności odprowadzania i oddawania ciepła.

Możesz też użyć programu HWInfo i przycisku Sensors.

Pozdrawiam,

Dimatheus