Intel Core 2 DUO czy Intel Pentium inside

Witam, strzeliła mi matryca w pentium inside, zamówiłem używany laptop ten sam model z dobrą matrycą[bez dysku i grafiki] i nie wiem który procesor lepszy.

Readon będzie pasował do core 2duo?

A konkretniej?

Pentiumy są pod LGA 775, 1155, 1150. Pentium pod LGA 775 to zrebrandowany Core 2 Duo.

Gdzie mógłbym znaleźć konkretną nazwę?

Witam. Kolego, to że zamówiłeś “to samo” to w cale nie oznacza że to jest “to samo”. :). Podaj co to za laptop. Nazwa producenta i model. Więcej konkretów. 

Samsung R522, ja mam taki na wysoki połysk wszystko, a zamówiłem niby tak samo wszystko wygląda, ale jest matowy ;c

Bez urazy, ale jeżeli w ciemno kupujesz laptopa z innym CPU i innym typem matrycy na dawcę części, to lepiej zanieś oba do jakiegoś serwisu żeby próbowali coś z tego wyczarować. 

Laptop był tego samego modelu tylko 3 lata starszy, matryca pasowała, nawet chyba lepsza bo na starej w grze 4:3 nie miałem pasków, a tutaj mam  :smiley:

Przez 3 lata produkcji sporo się mogło pozmieniać. Fart początkującego, czy tak dokładnie sprawdziłeś podzespoły?

Fart, nawet nie pisało na aukcji nic o roczniku, a ja to zauważyłem przy rozkręcaniu :smiley: