Intel Core 2500k - płyta główna?

Proszę bardzo o pomoc w dobraniu płyty głównej pod procesor intel core 2500k. Dodam, że kupuję w sklepie arest a to jego strona —> arest.pl

Proponowano ASROCK P67 PRO3 lub GIGABYTE GA-Z68M-D2H. Które polecacie czy może jakieś inne ?

ASRock Z68 PRO3 GEN3 http://allegro.pl/asrock-z68-pro3-gen3- … 07498.html

A z ta druga jest cos nie tak ?

Jeśli polecono Tobie płytę ASRocka P67 Pro 3 to się nie ma co zastanawiać, w stosunku do produktu Gigabyte jest po prostu lepsza. Dokładnie pod względem zalet,wyposażenia oraz ceny w stosunku do możliwości.

Polecono mi wlasnie produkt Gigabyte i nie mam pojecia czemu :confused:

jedynym argumentem na korzyść Gigabyte’a może być posiadanie małej obudowy microATX :stuck_out_tongue: jeśli takiej nie masz to nie masz co się zastanawiać

Poszukaj testów płyty ASRocka P67 i jak często jest polecana na forach. Natomiast jeśli interesuje Ciebie płyta z zintegrowaną grafiką to może być podany model Z68 PRO3 GEN 3.

Czyli do gamingu jednak bardziej Z68 ?

Co masz na myśli mówiąć ‘gaming’?

Gry będą działać tak samo szybko na płycie za 150zł i za 1200zł.

pod karte 560 Ti ( mam zamiar ja zmienic po 3 -4 latach)

To czym one sie tak roznia …

Mam takiego właśnie procka i taka właśnie płytę (P67). Wszystko śmiga, polecam.

Różnią się starannością wykonania, rozmieszczeniem elementów, chłodzeniem itd.

rysiek555 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli jakis wiekszych roznic odczuwac nie bede ? Komputer na gry bedzie przeznaczony i juz tyle wybierajac karte graf i procek zapomnialem na tym sie skupic