Intel Core2Duo E6750 a Gigabyte 945GCM-S2L

Witam!Właśnie kupiłem procesor Intel Core2Duo E6750 i mam pytanie na liście obsługiwanych przez płytę jest ten procesor ale pisze że “by overklocking” i moje pytanie polega na tym czy jak wyciągnę swój stary procesor Intel Celeron D351 i wsadzę ten co kupiłem to będę musiał coś zmieniać w biosie czy płyta sama się ustawi i wszystko będzie ok?

Mój bios to:F4

A i mam jeszcze jedno pytanie czy moje pamięci GOODRAM 3GB(1GB,2GB) DDR2 667MHz będą wreszcie działać z prędkością 667MHz czy tak jak przy starym procku z prędkością ok.333MHz i czy mój zasilacz 400W da radę to wszystko uciągnąć?

Co do procka to prawdopodobnie będziesz musiał podkręcić FSB z 1066 na 1333 MHz

Co do pamięci najłatwiej to sprawdzić podczas uruchamiania kompa (w Twoim przypadku powinno być DDR2 667):

e08088e3c44eb553m.jpg

Tak ale podczas uruchamiania kompa to pokazuje jakie mam kości Ram a nie z jaką częstotliwością pracują w Windowsie

W biosie zobaczysz.

U mnie na tym screenie to pokazuje szybkość jaką mam w windzie.

Niech ktoś jeszcze napisze czy mój zasilacz marki Deer 400W pociągnie ten E6750 pamięć i ATI Radeon HD4350 ?

Nie bardzo. Kiczowaty ten zasilacz.

Zasiłka do wymiany. Np: FORTRON 400W a nawet 350 wystarczy FORTRON 350W

Wielki dzięki za podanie modelu zasilacza ,właśnie mam zamiar kupić jakiś lepszy bo z tym moim to rosyjska ruletka