Intel Extreme Master 2015

Witam.

Jak wygląda sprawa z sobotą 14go kto z Was wybiera się na Intel Extreme Master?

Z znanych mi osób jadą Maniek_88, Dimatheus, Samurai, być może M@ster i Deepone.

Hej,

No to nie zapomnij dodać, że po IEM skoczymy na pizzę i soczek jabłkowy. Może pojawi się też ktoś z Redakcji? :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

No nie chciałem tak wszystkiego od razu wygadać :stuck_out_tongue:

Ja będę i mam dylemat kiedy. Sobota wydaje się najoperatywniejsza, chociaż na finał CS:GO bym poszedł w niedziele :stuck_out_tongue:

 

Redakcja będzie, najprawdopodobniej Kristov, Colesław i Tomish a do tego ja, GBM, DjDziadek i jeszcze parę osób :) Tyle, że już od czwartku .

 

Dzisiaj się okaże czy będę, czy nie :wink:

Od czwartku to to już działa? Co wy tam robić będziecie, budować całą arenę :stuck_out_tongue: ?

Hej,

Co tu dużo mówić - szykuje się mocna ekipa. :slight_smile: Mam nadzieję, że uda nam się jakoś się znaleźć w tym tłumie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Duża, duża :slight_smile:

Proste w czwartek są spotkania dla prasy i pewnie z prezentacją jakiegoś nowego sprzętu. Chyba z resztą podobnie było w zeszłym roku.

 

Naszą pomarańczową plamę będzie raczej łatwo wypatrzeć chyba, że się rozdzielimy :stuck_out_tongue:

 

Co do spotkania to może wybierzemy się tym razem do PizzaHut? Jest to po prostu najbliższy lokal koło Spodka, choć niedaleko jest jeszcze City Rock.

Ja jestem za. A orientuje się ktoś czy po wyjściu i wszamaniu pizzy (lub 10ciu :slight_smile: może wejść ponownie?

Wejściówkę masz na cały dzień, tylko musisz przejść procedurę trzepania i bramek od nowa i odstać swoje w kolejce :stuck_out_tongue:

@Axles tak jak pisze SebaZ, nie pamiętasz jak w zeszłym roku zakładali na rękę taką seledynową opaskę? Tak, wstyd mi, że znam taki kolor :stuck_out_tongue:

 

Bramki takie lotniskowe ? Bo kurde mam zawsze przy sobie zestaw mcgyvera: kosę (nóż), latarkę, multitool, śrubokręt sapphire’a i kombinerki - nie lubię się z tym rozstawać…

No tak były opaski, ale je dostaliśmy po sprawdzeniu biletu więc sądziłem, że może jakieś boczne wejście jest typowo dla takich z opaskami.

 

To musisz zredukować sprzęt :slight_smile: nóż, śrubokręt i kombinerki masz w multitool (o ile to ten o któym myślę), latarka = telefon i tyle :slight_smile:

 

Multitool znacznie ogranicza - czasami potrzebuję coś większego niż małe ostrze, a dodatkowo niekiedy nawet w komputerze wykręcanie multitoolem znacznie utrudnia temat :frowning:

Hej,

Zależy. Generalnie nie chodzi o naszą grupę - bo właśnie będziemy pomarańczowi - a o resztę. W zeszłym roku nie udało nam się spotkać nikogo z Redakcji czy użytkowników z innych części Polski.

Jak najbardziej jestem za - może być albo Pizza Hut, albo City Rock. Pytanie tylko, czy nie będzie trzeba zrobić jakiejś rezerwacji, bo lokale w IEM’owy weekend mogą być dość obciążone. :stuck_out_tongue:

Lotniskowe może nie, ale niektórym kazali plecaki otwierać. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Co racja to racja, to co Samurai podjąłbyś się rezerwacji w PizzaHut :)? Byle tylko nie tak jak Over :slight_smile:

Nie ma problemu, postaram się tam zadzwonić albo jakoś teraz pod koniec tego tygodnia czyli dzisiaj jutro, albo na początku przyszłego. Fajne by było miec jednak info ile mniej więcej osób się pojawi. A może raczj będzie się chciało do nas dołączyć. Bo naszej ekipy będzie jak dobrze liczę 4-6 osób.

 

 

Racja z redakcji nikogo nie udało się spotkać. Chyba spotkaliśmy wtedy tylko chłopaków z Intela i Jaro.

 

 

Aha bym całkowicie zapomniał na jaką godzinę zrobić rezerwację jak co?

Zadzwoń i powiedz, że chciałeś rezerwację na tak 6 osób +/- kilka :slight_smile: