Intel Extreme Masters 2016 - czy ktoś się wybiera?

Witam,

Chciałbym w tym roku wybrać się na IEM, toteż pomyślałem, że zaczerpnę pomocy u bardziej zorientowanych. Jest mi ktoś w stanie polecić w miarę dobry i tani nocleg? Dobrze by było, jakby nie był zbyt daleko od Spodka :stuck_out_tongue:

W ogóle wybiera się ktoś? Może by jakąś grupą coś wykombinować?

Hej,

Generalnie śląsko-dąbrowską ekipą staramy się być obecni na IEM - oczywiście przy sporej pomocy dobrych programów, dzięki którym można otrzymać bezpłatną wejściówkę. Dzięki temu odpada konieczność stania w ogromnej kolejce do wejścia - nie zwalnia to jednak ze stania w kolejkach już w samym obiekcie, o czym napisałem kilka słów na blogu: http://www.dobreprogramy.pl/Dimatheus/O-ja-czyli-o-porzadkowej-organizacji-IEM-2015-slow-kilka,61819.html. Myślę, że w tym roku będzie podobnie i w sobotę - bo zarówno w 2014, jak i w 2015 roku odwiedziliśmy Spodek w sobotę - pojawimy się na IEM.

Co do noclegów wszystko zależy od tego, w jakim przedziale szukasz. Najbliżej będzie w Novotelu i ibis budget Katowice Centrum - cena noclegu w takim hotelu to około 120 - 150 PLN.

Pozdrawiam,

Jak na mój portfel trochę drogo - celuję raczej w tańsze hostele :stuck_out_tongue: Byle mieć gdzie przespać. Będę się jeszcze rozglądać.

Tak na szybko znalezione to w tym rejonie masz Hostel Gwarek -> http://www.gwarek.katowice.pl/ jest to w miarę blisko od Spodka może jakieś 5, góra 10 min piechotką. Na stronie masz info o cenie już od 45 zł, ale google pokazuje 150 zł więc najlepiej jak zadzwonisz tam bezpośrednio.

Hej,

A kiedy zamierzasz przyjechać - na całą imprezę, czy na jeden dzień? Hostele ciężko mi polecić, bo jako mieszkaniec Katowic - teraz już Piekar Śląskich - nigdy nie potrzebowałem noclegu w Katowicach innego niż dom. :slight_smile:

Pozdrawiam,