Intel HD Graphics 4400-black screen

Witam serdecznie :slight_smile:

Ostatnio miałem problem z komputerem , awaria karty grafiki. Wyjąłem uszkodzoną grafikę i przesiadłem się na zintegrowaną od Intela (dokładnie Intel 4400).Niestety mam z nią problem bo gdy odpalam programy jako administrator pojawia się black screen i muszę uruchamiać komputer od nowa. Kiedy odinstalowałem sterowniki problemu nie ma. Próbowałem już wielu rzeczy i zaczyna mi brakować pomysłów. Na każdej wersji sterownika to samo,system świeżo postawiony,sterowniki od płyty głównej zainstalowane,system świeżo postawiony,dotnefx 4.5 zainstalowany,dxweb też,service pack 1 dociągnięty.Nie wiem już co mam robić walczę już z tym trzeci dzień i padam z sił,ale wiem że są tu dużo mądrzejsi ludzie ode mnie i proszę o pomoc,podaje specyfikację sprzętu:

Windows 7 Ultimate x64 SP 1
Płyta główna: Gigabyte B85-HD3
Pamięć 8GB Adata DDR3
Procesor Intel Core i3-4130 CPU 3.40GHz, 2 rdzenie,4 wątki
Zasilacz Corsair VS450
Grafika zintegrowana Intel HD Graphics 4400

Jeden problem jeden wątek, czekaj na odpowiedź i nie rób kilku.

Jak masz błąd wysłania to w nowej karcie sprawdzaj czy wątek się wysłał i najwyżej popraw ten co się częściowo wysłał (np. bez grafik).

Niechcący założyłem drugi ten sam temat,miał iść na inne forum,niestety nie wiedziałem jak usunąć.

Oflagowany, pewnie jutro ten wyląduje w koszu, @kameleon5 odpowiadaj w Intel HD Graphics 4400 - black screen “id tematu 552221” (by nie trzeba było wydzielać postów do starszego).

1 post przeniesiono do wątku: Intel HD Graphics 4400 - black screen