Intel HD Graphics 5500

Witam otóż dzisiaj wgrałem czystego windowsa po wgraniu nie mogę zainstalować sterownika do karty Intel HD czy ktoś pomoże ?

Model Laptopa Acer E5-571G
Ram 4GB
Karty NVIDIA GeForce 820m i Intel HD Graphics 5500

Jaki Windows: 7, 8, 8.1, 10 i wersja: np. Home, Pro.

Jak Windows 7 to czy ma wgrany SP1 i “SP2”* lub jak to jest 8.1 to czy jest w wersji Update 3?

* - co można nazwać “SP2” dla Windows 7:

  • April 2015 servicing stack update for Windows 7 (KB3020369) (wymagana by zainstalować poniższy pakiet zbiorczy)
  • Convenience rollup update for Windows 7 SP1 (KB3125574) (zbiorczy pakiet montujący większość łat wydanych między SP1 a kwietniem 2016)
  • July 2016 update rollup for Windows 7 SP1 (KB3172605) (rozwiązuje problem z długim wyszukiwaniem aktualizacji i obciążeniem svchost)

Tylko po cy wgrywasz steronik do integry jak jest zewnętrzna? Pzreca ona będzie wyłączona…
A sterownik powinieneś mieć na płycie dołączonej do kompa, … ew. sprawdź czy się nie uda bez dodatkowej grafiki…

ED. pod pojęciem ZEWNETRZNA chodziło mi o "Karty NVIDIA GeForce 820m " z początku :wink: Może i laptop nimi żongluje sobie, tego nie sprawdzałem;)

Może używa drugiej do gier / wymagający aplikacji, napisał że to laptop, pewnie nie ma karty zewnętrznej (dodatkowej poza laptopem).

Z poziomu biosu wyłączyć GForce.

Dzieki wszystkim za pomoc wystarczyło jeszcze raz zainstalować czysty system