Intel MyWifi - instalacja sterownika

Witam.

Mam taki problem, od jakiegoś czasu podczas aktualizacji sterowników do karty bezprzewodowej w laptopie (Intel centrino wireless N 1030) nie chce mi się zainstalować technologia Intel MyWifi. Przy instalacji wybieram ją na liście (zresztą wszystko mam zaznaczone żeby instalował), wszystko instaluje się niby bez problemu, ale nigdzie nie widzę ikonki od Intel MyWifi ani tego programu Intel My Wifi Utility. Kiedyś była ona w zasobniku i wszystko działało a potem po którejś aktualizacji wszystko “znikło” i nie chce się zainstalować przy żadnej aktualce. W czym tkwi problem?

I jeszcz jedno (wiem że to chyba nie ten dział, ale nie będę zakładał nowego tematu, z góry przepraszam).

W panelu sterowania w sekcji “zarządzanie sieciami bezprzewodowymi” widzę tylko mała ikonkę sieci do której jestem podłączony zamiast listy ze szczegółami. Jak dodam kolejne sieci to tylko pod spodem dodaje kolejną małą ikonkę. Gdy kliknę prawym to w widoku mam zaznaczone “szczegóły” i nic nie mogę zmienić, wszystko jest na szaro i niedostępne. Od razu mówię że jest to profil administratora. W czym tutaj tkwi problem?

Załączam screen:

image_id: 5198

Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam