Intel pentium III 1 Ghz jaki moge sobie dokupic procesor?

mam intel pentium III 1 Ghz jaki moge sobie dokupic procesor?? co musze podac zebyscie mi powiedzieli jaki ??

Podaj nazwe płyty głównej na której uzywasz tego procka.

Właściwości płyty głównej

ID płyty głównej 09/24/2001-815E/EP/EB-87-6A69RPRIC-00

Nazwa płyty głównej Nieznane

Właściwości magistrali FSB

Typ magistrali Intel GTL+

Szerokość magistrali 64-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania 112 MHz

Efektywna częstotliwość taktowania 112 MHz

Przepustowość 894 MB/sek

Właściwości magistrali mikroukładu płyty głównej

Typ magistrali Intel Hub Interface

Szerokość magistrali 8-bitowy(a)

Jeśli jest to procesor Coppermine to nie zaszalejesz. Coppermine chyba, że ma Tualatina??

ale jak mam procesor narazie intel pentium III to moge sobie kupic intel pentium 4 ??

skąd mamy to wiedzieć skoro nie wiemy jaką masz płytę główną. to co podałeś nic nie daje.

to powiedzcie mi co ja mam jeszcze podac i skad to moge wiedziec??

podaj nazwe socketu

boniabns

Ale żeś pojechał. Nie wie jaką ma główną a co dopiero socket.

Weź otwórz obudowę od kompa o na płycie głównej będzie pisac

plyta glowna wiem tylko tyle ze CLAYTON INTEL 815EPB(ATX) Motherboard [W/AX97(ALC100, APA2308]

a jesli chodzi o socket to cos takiego pisze :

CVAT217

(Socket 370)

Zacznę od tego, że znalazłem na stronie producenta jedynie taki model płyty głównej, zapewne zbliżony do tego który posiadasz: http://www.clayton.com.pl/CVAT212.html [CVAT212].

Jaki procesor możesz dokupić? Jest to stara płyta, nie wsadzisz tam prcesora podejrzewam, ponad 1,5 GHz… A czy zamiana procesora na np. 1,2 da jakąś różnicę to zapewne nie odczujesz jej :slight_smile:

ej to co lepiej kupic plyte glowna z procesorem??

Kupując płytę razem z procesorem musisz liczyć się z tym, że może stara pamięć nie podejść do nowszej płyty… Ale tak możesz zrobić, tylko zależy ile chcesz na to wydać? :slight_smile:

ale ja to bym chcial cos takiego zeby byl procesor 2 giga ram 512 lub 700 ;] a karte to ja sobie dokupie

Złączono Posta : 10.10.2007 (Sro) 16:44

nie o tym chcialem napisac;] chialbym miec procesor gora 2 Ghz a ram zeby mi sie tam miescilo do 700 ;]

W takim razie konieczny będzie zakup nowej płyty i procesora :slight_smile: