Intel(R) 82945G express chipset family sterowniki do grafy

Witam potrzebuję sterowników jak w temacie do karty graficznej zintegrowanej. miałem płytę dołączoną do grafiki ale one jakoś nie współgrają ze sobą. przy odpalaniu jakichś nowszych gier wyskakuje zawsze błąd o którym chodzi o to samo np:

Your computer does not meet the minimum specifications necessary to run this software.

You may experience errors during operation.

the video card does not have the necessary specifications. (vertex Pixel Shader 1.x)

czytałem o tym errorku, a raczej podobnym w cod4 i tam chodziło o to ze sterowniki do karty graficznej były złe… ja sprawdziłem moje sterowniki programem “driveragent” i niby wszystko jest ok ale gry nie chodzą:(

z góry dzięki

Your computer does not meet the minimum specifications necessary to run this software.

To znaczy, Twój komputer nie spełnia minimalnych “warunków”, aby uruchomić to oprogramowanie.

Jaką masz kartę graficzną i jakie gry chcesz uruchomić??

niejest wspierany vertex pixel shader 1.x :

the video card does not have the necessary specificationgs. (vertex Pixel Shader 1.x)

tak więc sobie niepograsz…

Ta karta to ■■■■. Nic nie zrobisz.

:lol: :lol: :lol: też tak kiedys miałem (nawet z tą samą kartą :P)ale se kupiłem GF 6200 256DDR2 pixel shader 3.0 Poprostu tania a super! !!

no ale ta karta ma cisnąć viste mam nawet sterowniki pod viste może gdyby viste zainstalować???

:LOL: moze jeszcze w pro street chcesz pograć :stuck_out_tongue:

KUP SOBIE INNĄ KARTE

Golden_WZG , proszę nie porywaj się z motyką na słońce, przecież jak byk pisze, że twoja karta zintegrowana nie jest w stanie podołać wymaganiom stawianym przez grę/gry.

Jedyne rozwiązanie kupić inną kartę z pełną obsługą Pixel Shader.

Witam ja posiadam taka karte :frowning: i mam nastepujacy problem: podczas uruchamiania gry cod4 pojawia mi sie komunikat :

Error during initialization:

Video card or driver doesn’t support UGYTEN4N vertex data

Czy ktos moze mi powiedziec o co chodzi i co musze zrobic zeby zaczac grac w cod4??

koniak20 , czytać nie umiesz. Wyżej pisze że karta jest za słaba do tej gry