Intel rapid storage - odłączanie dysku E

Wlasnie tez jestem ciekaw czy nie ktore modele maja ta usterke bo widzialem jak na targach lenovo oni naparzali na tych lapkach i odziwo wszystko bylo ok

Witam, mam pytanie do przedmówców: napiszcie jaką macie konfigurację laptopa, jaki producent dysku hdd, może właśnie dysk powoduje problem z widocznością w win10… Ja mam dysk hdd chyba seagate 1Tb a M.2 Samsunga 128Gb, 16Gb RAMu, już nawet odinstalowałem Intel Rapida ale też po jakimś czasie nie było widać hdd. Ogólnie lipa, chyba lapek pójdzie na serwis, pozdro

Do markausjusz: opisz dokładniej w którym miejscu dokręciłeś śrubkę trzymającą hdd, dysk w moim y910 jest wsunięty dosyć ciasno w taką czarną gąbkę dookoła dysku (dosyć ciężko jest go wyciągnąć) plus ten słynny czarny przylepiec z taśmą łączącą sloty po prawej i lewej stronie hdd. Jak już miałem rozbebeszony laptop, to dokręciłem wszystkie widoczne gołym okiem śrubki ale żadna nie trzymała hdd (może mam inny dysk, ja mam seagate 1Tb) zobaczymy co przyniosą najbliższe dni, dam znać co i jak czy coś to dało czy nic. Pzdr

32gb ramu 256ssd +1tb seagate i7 1070 8gb geforce

Ale teraz czy servis zaakceptuje laptopa,bo juz byl otwierany i czy nie odpowiadzia ich bedzie ze uszkodziles hdd podczas majsrowania przy pokrywie

Na pokrywie ani na śrubkach nie było plomby więc wydaje mi się że nie będzie problemu, poza tym na śrubkach nie widać ingerencji śrubokręta. W ostateczności pójdzie na dodatkowe ubezpieczenie, chociaż mam nadzieję że nie będzie to konieczne, może “coś pomogło” wyciągnięcie i włożenie dysku hdd. Zaraz obciążę dysk CoD WWII i zobaczę co i jak, bo na Call’u wywalało najczęściej.

Witam, po mojej “ingerencji” w lapka już nic się nie dzieje, dysk cały czas jest widoczny, a charczenie w głośnikach/słuchawkach to wina menedżera Realtek’a, zmieniłem jakość na studyjną i jak na razie jest spokój. Pozdrawiam (nie)szczęśliwych posiadaczy y910

Mi znow sie pojawil ten sam problem. Po moze miesiacu to samo odlaczy dysk komputer pozniej go nie widac i nastepuje scinanie gry oraz charczenie glosnikow. Co jest z tym laptopem ja nie wiem, Dalem 7500zl i nie mozna sobie pograc w gierke. ■■■■■■■ mnie to juz powoli.