Intel to oszuści?

Chcę wymienić parę rzeczy w komputerze a więc rozpocząłem poszukiwani procesora “napalilem” się na P4 Presscot HT ale okazuje się, że jest to technologia odchodząca w przeszłość tj 32 bitowa a 64 bitową zamierzają wprowadzić a ci oszuści podwyższają jedynie taktowanie zegara i magistrali. Druga opcja to AMD Athlon 3500+ w technologi przyszlości tj. 64 bitowej i obsługujące technologie 32 bitowe.

Zmierzam do zadania pytań…

  1. P4 magistrala 800MHz i DDR2 - lepiej?

  2. AMD Athlon 3500+ magistrala 400MHz i 2 x DDR 512 PC400 - lepiej?

Oczekiwałbym jakiejś porady kto ma doświadczenia i Athlonami bo ja mam tylko z Pentium.

Proszę o jakieś rozsądne podpowiedzi wraz z podaniem jakiegos uzasadnienia.

Jedyną rozsądną podpowiedzią na chwilę obecną jest zdecydowane stonowanie w używaniu słowa “oszuści”.

Na czym niby to “oszustwo” stosowane przez firmę Intel ma polegać wobec konsumentów ??

Coś ukrywają ??

Prowadzą dezinformację celem zakupu “bezwartościowego” towaru ??

prędzej AMD kręci. Przykład ? Oznaczenia tych XP np 2500XP. Znam duzo wiary która sie na tym przejechała 8)

detektyw 997 to nie oszustwo tylko rzeczywista wydajnosc procka AMD chca poprostu osmieszyc Intela i nawet klamia wtym bo tak naprawde mozna dodac sobie jeszcze 100-200mhz do tego porownania

na korzysc AMD

ale oszukuja no nie

hhehe

zobacz ile kosztuje Intel ile AMD

w ktorym masz wszystkie instrukcje Intela

+3D

AMD

i to dopiero jest parodia

zenada

Według mnei lepiej. AMD są wydajniejsze i lepiej się kręcą. Np. Oznaczenie 3500 oznacza, że jest tak wydajny jak Intel o takim taktowaniu.

To nie jest żadne kręcenie. Już neiraz było to tłumaczone na forum.

ale dużo osób sie na tym oznaczeniu AMD przejechało 8)

Jak nie czytają to ich problem.

Co rozumiesz pod pojeciem parę części ??

Dalej piszesz że do tej pory korzystałeś z Pentium a teraz widze że chcesz się przesiąsc na AMD, czyli do ceny procesora dolicz sobie jeszcze koszty płyty głównej.