Intel v.s. AMD

Intel v.s. AMD

Osobiście miałem chyba 6 kompów i tylko w jednym miałem intela to był mój pierwszy komp a teraz to na AMD jade i tyle chociaż Intel ma już lepsze układy ale ja się trzymam AMD ponieważ jest nie drogim wydatkiem a jest naprawdę dobry

Nie wiem czy ten temat ma sens, bo AMD v.s. Intel to odwieczny spór, chyba bez rozwiązania…

BTW. Osobiście głosowałem za AMD. :lol:

w obecnej chwili rynek opanował niemal całkowicie Intel i to nie bez przyczyny - obecnie ma zdecydowanie lepsze procesory

przed 2006r lepsze proce miało AMD (lata netburst’a od intela to dla niego tragedia chociaż marketing załatwił wszystko, więcej kompów pracowało na P4 niż A64)

Ja uważam że amd jest lepszy może ma mniejszą część rynku ale jest sporo tańszy

Gdzie są moderatorzy? Taki temat był tu już kilka razy :?

Intel i tylko Intel! !!

SPARC :wink:

Intel w dwu i cztero rdzeniowych procesorach…

AMD w jednordzeniowych

Tak dokładnie aczkolwiek przy kupnie kierujemy się także całą platformą.

Płytę pod AMD można kupić za te 150zł , a już po Intela mamy większy wydatek w postaci 280zł co najmniej (Abit Ip35-e)

I sam stoję przed takim dylematem co wybrać … cienko u mnie z kasą :P:P ale cóż chyba zacznę się martwić dopiero po sprzedaniu dotychczasowego chłamu (no dobra znalezieniu ciecia na P4 :P:P)

wiwa intel amd do szafy

intel pentium core 2 duo to tak jakby przenieść kompa do raju :mrgreen:

że niby umiera? :twisted:

I

ntel Pentium Core 2 Duo - ■■■? :expressionless:

heh tak jak Intel Penium Celeron 2GHz :smiley:

temat poruszany wiele razy, jak jednordzeniowy to AMD, jak dwurdzeniowy to intel, to na dzień dzisiejszy oczywiście, niewiadomo jak bedzie w przyszlosci