Intel VS athlon

witam mozecie mi doradzic jaki procek lebszy bedzie pod platforme dla gier intel core2duo e6700 czy athlon 64 x2 ee5000+ z gury dzieki :slight_smile:

AMD

napewno wydajniejniejszy będzie e 6700 niestety jest prawie dwa razy droższy ,amd 5000+x2 spokojnie da sobie rade z każdą nową grą,a pozatym w najnowszych grach 90% obciążenia spoczywa na karcie grafiki ,więc mysle ,że lepiej kupić tańszego proca a kase dołożyć do grafy

ten będize lepszy, ale jest znacznie droższy. Lepiej kup e6300 i lekko podkręć.

:shock:

Jak masz tylko kase to bierz Core 2 Duo E6700 !!

sebstin

Proszę poprawić błędy,używaj polskich znaków,użyj opcji zmień i popraw.JNJN

Ooczywiście, że Core 2 Duo :). Są to teraz najwydajniejsze proce na rynku. Swoją drogą co pokaże za jakiś czas AMD… Bo jak narazie wyglądało to tak, że AMD biło cały czas Pentiumm 4, ale szala się odwróciła i teraz Core2Duo jest najlepsze i to bezapelacyjnie… JEdyny minus to jak narazie dość wysoka cena :D. Ale się opłaca :smiley:

Ja na jego miejscu wziołbym AMD 5000+ poniewaz jest tanszy i bardzow wydajny nie tylko w grach. A core 2 duo bym wziął też pod względem wydajności oraz olbrzymiej liczby pamieci cache, ale odcheca mnie cena oraz nabyta niechec do produktów firmy Intel.

co się opłaca? C2D? Napewno nie w tym czasie,

ooo mądre myślenie :wink:

a i postaraj się o dobry zasilacz :wink:

AMD bardziej nadaje się do gier…

Intel do kompresji itp…

Pisał tak m.in. Komputer Świat i PC Format, Ale Core2Duo to ciekawa propozycja…

no własnie a jaka bedzie najlepsza zasiłka do duo 2 core.W testach na ruznych stronkach intel kopie amd do kwadratu

Następnego razu nie będzie.JNJN

A ja spytam tak: czy lepszy (czyt. wydajniejszy w różnych sytuacjach )jest:

[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB za 715 zł

czy

[AM2] Procesor AMD Athlon 64 X2 4200+ BOX za 716 zł :stuck_out_tongue:

???

To jest lepsze.

Jak nie wieżysz to zajżyj do najnowszego PC Formatu 9/2006 na strone 108 :D.

Procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB

Ciekawe jak takie cudo można maksymalnie, bezpiecznie podkręcić :mrgreen:

Na standardowym chłodzeniu ok. 2.5 - 2.8, ale pamietaj sa egzemplaze które lepiej sie kręcą i są egzemplaże które gorzej.

:o

Aż tyle !!

Na standardowym chłodzeniu ok. 2.5 - 2.8, ale pamietaj sa egzemplaze które lepiej sie kręcą i są egzemplaże które gorzej.

Ale na płycie Asusa . Ja na Gigabycie nie pofikałem. Ale zgadzam się z przedmówcami - Tylko Conroe.

Moim zdanie porównując do AMD X2 5000 za ceną ~ 1300 zł lepiej wziąć ten:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30512

i podkrecać na maxa.

Myślę , że będziesz miał lepsze osiągi niż na AMD.

Ew. rozwiązanie , które podał Mc Dracullo. :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję, że te proce będą szybko tanieć, bo bardzo mi się spodobały :slight_smile:

P.S

Może zdradzę AMD :stuck_out_tongue:

Nie kopiuj moich wypowiedzi :twisted:

Fajne (czytaj wydajne) są ale wole AMD :smiley: