Intel Xeon e5450, LGA 775

Witam
Ostatnio postanowiłem złożyć zestaw z Intel Xeonem e5450 4x3.0Ghz SLBBM (mod z socketu 771 na 775)
Niestety po złożeniu komputer uruchamia się na 5sekund, jednocześnie świeci się czerwona dioda
na obudowie, komputer uruchamia się ponownie, a na ekranie nic się nie wyświetla.
Włożyłem tam testowo Core 2 Duo, i komputer uruchomił się i mogłem normalnie zmieniać ustawienia w BIOS. Sam procesor przed kupnem był już poprawnie zmodowany, a “ząbki” w sockecie wycięte. Zresetowałem najpierw BIOS (na CORE 2DUO) do ustawień domyślnych, pobrałem ze strony prodcenta płyty BIOS, zrobiłem w EZFLASH 2 update biosu. Następnie pobrałem plik ROM z modyfikowanym biosem z mikrokodami i jeszcze raz zaaktualizowałem BIOS. Po włożeniu Xeona - nadal nic. Nie wiem co zrobić, piny w socketcie są dobre. Nie jestem pewien czy dobrze wgrywałem mikrokody i ten zmodowany bios. Bardzo prosiłbym o pomoc. Nie wiem co zrobić aby ten zestaw działał z Xeonem.
Tu specyfikacja:
Asus P5Q SE2
8GB RAM 800Mhz (4x2gb)
Intel Xeon E5450 SLBBM 4x3.0ghz
Asus Gtx 660 Direct CU II OC
SilentumPC Elementum E2
Zalman CNPS 10X QUIET
Pozdrawiam

Spróbuj pobrać bios stąd: https://genius239239.neocities.org/771/asus.htm

Robiłeś to wg tego poradnika: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2946992.html

Nie tyle resetuj BIOS na C2D z poziomu BIOSu, co po prostu użyj zworki lub wyjmij baterię, ale to raczej nie powinno grać znaczenia.
Zrób to co wyżej, i upewnij się, że CPU w sockecie leży tak samo dobrze jak C2D, czy może nie ma oporu przy za słabo wyciętych ząbkach, choć to może nie gra roli. Obejrzyj też piny w sockecie czy są wszystkie prosto.
Spróbuj też ew. na próbę z jednym ramem odpalić, aczkolwiek kontroler nie jest jeszcze w CPU tam.

Witam
Okazało sie że to problem tego konkretnego procesora. Po kupieniu kolejnego Xeona e5450 i nałożeniu na niego adaptera, wszystko działa bez problemu. Nie jestem pewien dlaczego, ale podejrzewam że tamten albo był spalony od podkręcania, a podejrzewałem też brudne styki od spodu. Czyściłem je izopropanolem, ale nic nie pomagało, niektóre były zupełnie czarne.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi