Inteligo - co dalej po złożeniu wniosku

Powiedzmy, że złożyłem wniosek o otwarcie konta indywidualnego. Co dalej?

Pogubiłem się czytając dział Pomocy na ich stronie, więc proszę o w miarę jasne wytłumaczenie mi kolejnych kroków. :slight_smile:

Po jakimś tygodniu od złożenia wniosku dzwoni konsultant i się umawia na wizytę. Przyjeżdża do Ciebie do domu, dostajesz do podpisania masę papierków, umowę itp i dostajesz: książeczki “jak to zrobić”, regulamin, kartę kredytową, kartę kodów i wszystkie papiery oraz taką fajną teczkę na wszystko :slight_smile: Jak będzie dzwonił i zapyta o rodzaj karty jaką chcesz to powiedz, że chcesz “kartę z sercem” - z każdych zakupów przez sieć 10 gr przechodzi na WOŚP (Inteligo płaci, Tobie nic nie ubywa)

I po tym wszystkim muszę aktywować telefonicznie konto :?:

Swoją drogą myślałem, że oni umowę przysyłają kurierem, a ja ją potem muszę odesłać. Nie zbankrutują od takiego jeżdżenia do domu :?: :smiley:

Troszkę źle się wyraziłem. Dzwoni konsultant, umawiacie się i przyjeżdża kurier a nie konsultant. Podpisujesz umowę i dostajesz cały pakiet. W książeczce będziesz mieć napisane co należy zrobić. Najpierw musisz aktywować telefonicznie kartę, podając PIN z instrukcji, potem go sobie zmieniasz. Tak samo aktywujesz zarządzanie kontem przez internet, przez telefon (też wszystko można telefonicznie) i przez WAP. Możesz też aktywować, co polecam powiadamianie o wszystkich zmianach na koncie (wpłaty, wypłaty, przelewy, itp) za pomocą SMS (5 zł miesięcznie). Będziesz miał wszystko napisane od A do Z w książeczce. Pozdrawiam

Złączono Posta : 05.07.2007 (Czw) 13:50

BTW: Kurier sam odsyła czy odwozi umowę - nie musisz nic sam odsyłać.

Coś podobnego jak w MBank :wink:

A ile czasu mniej więcej trwa wizyta takiego kuriera :?: :slight_smile:

Przeczytasz, podpiszesz i zniknie.

(zależy jak długo czytasz)

Zwykle po złożeniu wniosku dzwonią po ok. tygodniu, ustalasz termin (zwykle kurier dojeżdza tydzień-dwa :slight_smile: - nie licz, ze przyjedzie dokładnie w uzgodnionym terminie), a sama wizyta to 15 minut

A gdzie znajdę tekst tej umowy?

Kurier Ci podstawi pod nos… Pismo na 3 strony…

Chodziło mi o to, czy nie znajdę tego gdzieś na ich stronie. Przeczytałbym teraz, a jak przyjedzie kurier, to podpisać tylko i mieć z głowy. :wink:

Złączono Posta : 05.07.2007 (Czw) 19:49

Jeszcze godzina nie minęła od złożenia wniosku, a oni już dzwonią potwierdzać dane. :mrgreen: