Inteligo

Czy ktoś z was ma konto indywidualne w inteligo? Prosiłbym o + i - i średnie miesięczne opłaty. Z góry dziękuje :slight_smile:

Przelew 0,99 zł

Serwis SMS 4,99

Wypłata w bankomacie innego banku 4,50

i właściwie tyle,są jeszcze podobne opłaty za niestandardowe usługi,z których normalnie się nie korzysta. Prowadzenie konta jest bezpłatne,jednak wszelkie problemy załatwisz tylko interaktywnie;) albo w Warzszawie.

Używam go od 2 lat i nie mam żadnych problemów

Nie do końca. Jeżeli średnia miesięczna będzie niższa niż 99,99 zł to pobierana jest opłata za prowadzenie konta 4,99 zł. Również za kartę płaci się co miesiąc 0,99 zł

zresztą wszystkie informacje można znaleść na stronach inteligo

wystarczy odrobina samodzielności

http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_ … owizje.htm

>Nie do końca. Jeżeli średnia miesięczna będzie niższa niż 99,99 zł to pobierana jest opłata za prowadzenie konta 4,99 zł. Również za kartę płaci się co miesiąc 0,99 zł

Czyli jak trzeba manipulować gotówką, żeby uniknąć tej zapłaty?

średnia miesięczna nie moze spaść poniżej 99,99 zł

więc jednego dnia masz na koncie np. 80 za tydzień wpłacasz 120 zł co daję średnią 100 zł :stuck_out_tongue: prosta matematyka - pilnuj, żeby przed okresem księgowania (13 dzień miesiąca bodajże) było 100 zł na koncie i prote

ja mam Inteligo - polecam

jak się robi przelewy za granicę, to od razu waluta zmienia się na właściwą, tzn. jak wpłacamy np. komuś w USA, to od razu PLN zmienią się na USD wg. aktualnego kursu.

Wszędzie i zawsze tak robią :slight_smile:

Generalnie opłaca się płacić kartą zagranicą np. gdyż jest naliczany kurs NBP, który jest znacznie korzystniejszy niż kantorowy :slight_smile:

zorientuj sie czy ci nie odpowiada mbank jestem posiadaczem konta i polecam

Coś to się nie zgadza. To mam mieć 100zł na koncie przed księgowaniem, czy średnia wpłat ma być 100zł? A jak bym wpłacał tak po 5-10zł powiedzmy 5 razy miesięcznie i raz 150zł to średnia by była ok. 60zł, i musiał bym płacić te 5zł?

Ma jedną wadę - wpłacanie na konto gotówki jest “drogie”, gdyż nie posiada on rzeczywistych oddziałów, więc wszędzie musisz płacić prowizję. Nie dotyczy to oczywiście mKiosków, ale tych jest zbyt mało (praktycznie w największych miastach). Więc jeśli ktoś się pyta jak zaoszczędziś 5 zł za rachunek (co w samo sobie nie jest złe :wink: ), to chyba nie ma sensu polecać rozwiązań znacznie droższych :slight_smile: ale zapoznać się z ofertą warto :slight_smile: Też posiadam konto w mBanku i jestem bardzo zadowolony

Złączono Posta : 23 Luty 2006, 18:18:51

cezarek w mój post wkradł się błąd - zapomniałem dopisać, że wybierasz czy płacisz w tym czasie np. 80 zł

więc --> 80 zł + 100 zł - 80 zł na wydatki = 100 zł i jets okey - średnia nie jest niższa od 99,99 zł

Sorki

Doszukalem się czegoś takiego:

I understand it now :slight_smile: thx for help