INTELLINET -czy da się podłączyć bezprzewodowo?

Czy przez router intellinet da się podłączyc bezprzewodowo internet?Wpisałem już wszystkie adresy itp.i dalej nie moge odbierać bezprzewodowo.

Musisz podac troche wiecej danych, ten router jest bezprzewodowy?? ma antenke?? :stuck_out_tongue:

Jakiego masz windowsa??? Jesli masz Viste to spotkalem sie pare razy z tym ze nie mozna sie bylo polaczyc. Wtedy trzeba zrobic upgrade softu na routerze. Co masz na mysli z “Wpisałem już wszystkie adresy”??

Ten router nie ma antenki i faktycznie mam viste.Chodziło mi o ustawienia routera,ale jak to zrobiłem to nie moge bez niego odbierać neta i przybyło mi tylko więcej kablli. Wiem,że trzeba też ustawić komputer,wpisać adres IP,hasła itp,ale nie moge tego znaleść.Na nieszczęściee dopiero od nieawna mam kompa.

Jesli router nie ma antenki i chcesz puscic sygnal bezprzewodowo to powinienes kupic jakies uzadzonko typu “access point”.

co do internetu, to przy viscie przez kabel powinno normalnie dzialac, sprawdz wszystkie polaczenia i ustaw sobie IP na auto, jesli to nie pomoze to prawdopodobnie masz zle skonfigurowany router, najlepsze co mozesz zrobic to skontaktuj sie z suportem Twojego dostawcy internetowego, oni Cie powinni za raczke krok po kroku poprowadzic. Jesli nie mozesz tego zrobic to poczytaj manuala od Twojego routera, musisz miec IP (default gateway) username, password zeby sie do niego dobrac, potem ligin i haslo od dostawcy internetowego, pokombinuj, moze Ci sie uda. Nawet jesli cos namieszasz to zawsze mozesz zresetowac twardo router i powrocic do oryginalnych ustawien.