Interaktywna KONSOLA telewizyjna OVERMAX V-MOTION

Miał już ktoś styczność z tą konsolą? http://www.overmania.pl/0-108-interaktywna_konsola_telewizyjna_overmax_v_motion-produkt.html Myślę nad jej kupnem na prezent, ale nie wiem czy jest godna uwagi… Byłbym wdzięczny o opinie jak sprawdza się w praktyce…

pieniądze wydane w błoto

x360 lub ps3 nie zastąpi nic

Równie dobrze mógłbyś kupić pegasusa. Już psp lepsze

Też mi się tak wydawało… Dzięki za opinie

Bardzo mądre jest porównywanie konsoli za 170zł do psp i xboxa no brawo dla forumowiczów hehehe. Ja kupiłem dzieciakowi 7 lat v-motion bo psp albo xbos kosztują 7 razy drożej i niestety mnie nie stać. Dzieciak jest zadowolony spędza czas na grach.

To tak jak porównać nowego mercedesa s do nowego opla astry.

Tyle że może kolega ma więcej kasy do wydania i chciał coś lepszego niż takie coś

ja też jestem zdziwiony ,ze ktoś kto szuka konsoli za niespełna 200 zł porównuje ją do produktu kilkukrotnie drozszego.Ja również zakupiłem konsole ov-moution i jako konsola dla dzieciaków to z cała pewnością fajne urządzenie tylko (jak kolega powyżej zaznaczył) niektórzy za cenę opla chcieliby miec wyposażenie Mercedesa a tak sie przeciez nie da.

Czy ktoś posiada takową konsolę?

Jeśli tak proszę o opinię na jej temat a nie porównywanie do 5-10 razy droższych sprzętów.