Interaktywny formularz PDF i problem z drukowaniem

Cześć wszystkim,

Mam do wypełnienia i wydrukowania następujący formularz - http://www.sfengland.slc.co.uk/media/59 … 1314_d.pdf. Wypełniłem już wszystkie pola i dziś przystąpiłem do drukowania tego ■■■■■■■■■■. Okazało się jednak, że moja drukarka nie drukuje wpisanego przeze mnie tekstu (“ptaszki”, które można tam zaznaczyć i krateczki z datami drukuje, ale samego tekstu już nie). Podejrzewam, że to problem tego PDF-a, nie mam jednak pojęcia, na czym polega. Głowię się nad tym od paru ładnych godzin, szukam podpowiedzi w internecie i nie potrafię znaleźć rozwiązania. W akcie desperacji (jakkolwiek by to brzmiało) założyłem tu konto i opublikowałem ten post. Mam nadzieję, że uzyskam pomoc, to dla mnie cholernie ważna i pilna sprawa.

Pozdrawiam

Spróbuj najpierw wydrukować do XPS, a potem tego xps-a na drukarkę.

Zapisałem jako XPS, wydrukowałem, a tekstu dalej nie ma :frowning:

Dodane 16.05.2013 (Cz) 20:59

Na forum Adobe mają niby rozwiązanie (http://forums.adobe.com/thread/342168), ale nie bardzo rozumiem, co dokładnie powinienem zmienić w ustawieniach i gdzie.

Dodane 17.05.2013 (Pt) 12:02

Ok, rozwiązałem problem samodzielnie. Pobrałem Foxit Reader, otworzyłem ten plik za jego pomocą i drukarka wszystko ładnie wydrukowała. Najwyraźniej Adobe Reader ma jakieś problemy z wpisywanym tekstem. Może ta informacja przyda się potomności.

A post was split to a new topic: Problem z drukowaniem PDF z formularzami