Problem z drukowaniem PDF z formularzami

Witam, mam podobny problem nie da się wydrukować pdf druk wychodzi bez uzupełnionych formularzy.

Wydzieliłem Twój post do nowego wątku. Nie podpinaj się pod cudze tematy, w dodatku tak stare, bo robi się niepotrzebny bałagan.

Nie mogłem utworzyć nowego postu więc podpoiłem się pod już istniejący.

Sprawdź czy da się zapisać wypełnienie w pliku na stałe.

Jak pól jest mało to zobacz czy da radę wspomniany Foxit Reader bez nadrukowywania jakiegoś loga “używasz wersji do użytku domowego”.

Otwórz zapisany plik w przeglądarce internetowej i stamtąd drukuj.

Dzięki za zainteresowanie tematem, żadne z powyższych rozwiązań nie pomogło zainstalowałem już kilka przeglądarek PDF (Adobe Reader, Foxit Reader, PDF-XChange Viewer, Nitro PDF Reader) nic to nie daje, to samo dzieje się gdy próbuje w przeglądarce. Jedynym wyjściem okazało się wydrukowanie PDF-u z telefonu przez WiFi.

Firefox 81 niby ma umieć wypełniać część formularzy, pewnie na PICIE się wywali ale może na prostszym wniosku nie?

Nie wiem próbowałem w trzech przeglądarkach, PDF jest już wypełniony i zapisany tak że nie rozumiem dlaczego tego nie można było wydrukować z laptopa na telefonie bez problemu poszło.

Najnowszy Chrome niby już pozwala na wpisywanie danych w PDF, więc pewnie z niego druk już się uda bez kombinowania.

Przyjacielu ja do druku PDF używam SUMATRY i drukuje bez problemu więc polecam…