Interent

(M A R E K P) #1

powiecie mi co wziasc internet z kablowki osiedlowej za 61 + 25zl kablowka predkosc 400 kb czy http://www.chello.pl/Produkty/Produkty/chello_easy/ lub http://neostrada.pl/tpsa/run?n=h_info_tekst&p1=1421

(Amd Fan) #2

nie bierz kablowki! a zrobisz co bedziesz cchcial ja tylko doradzam

(M A R E K P) #3

no to kotra bys tych 3 opici wybral??

(aju) #4

Oczywiście chello - jest to jedyna i najlepsza oferta na dziś dzień w Polsce.

(M A R E K P) #5

a to ??

(Amd Fan) #6

nie bierz kablowki ani osiedlowej… ja wybralbym NEO

Hmmm nie wiem jak jest z ta kablowka czy tam jest administrator ktory zarzadza wszystkim?

ale na osiedlowce to jest taki gosc co decyduje ktore porty maja byc otwarte a ktore nie i np. jak mu sie umysli ze zamknie Ci porty od p2p to nie bedziesz mogl sciagac. moze CI zablokowac gg strony www(ale to malo realne jednak instanieje taka mozliwosc)

A Na NEO masz pelna swobode tylko ze ja bym wzial 512 lub 256… nie wiele drozsze a dwa razy szybsze…

no to chello tez moze byc… ale nie wiem o tym zbyt duzo…

(system) #7

Tak, z kablówką różnie bywa i ma też kilka minusów, np. wspólne IP dla całej sieci.

Jeżeli porównać neostradę i chello, to chyba chello lepsze (tańsze i trochę szybsze), tylko musisz sprawdzić czy dosięgnie twojego miasta…

(Airborn) #8

niewiem czego chcecie od osiedlowej, fakt faktem brakuje czasem zewnetrznego IP, co do przekierowanych portow to jezeli masz normalnego admina to takie fanaberie sie niezdarzaja. a np mozesz miec lokalny hub DC++, lokalne serwery gier i rozne takie :wink:

(Amd Fan) #9

dla mnie juz samo to ze nie ma zewn. IP. ale wiesz czasami sie zdarzy taki admin ze lepiej nie mowic…

(aju) #10

a wyobrażasz sobie w jakim stopniu wpływa to na rozszerzanie piractwa w naszym pięknym kraju? :frowning:

(Axel 14) #11

No jezeli chodzi o kablowke to lokalny hub DC++ jest zaje… u mojego kuzyna plik o wadze okolo 700mb sciaga sie w okolo 5sek.

Piractwo w Polsce jest juz bardzo duze , to duzo nie zmieni :stuck_out_tongue: