Interfejs windows aero

W indeksie wydajności mam wszystko po 4,9 grafika, wydajność trójwymiarowej grafiki biznesowej i w grach to 4.0 ale grafika wydajność pulpitu ale interfejsu windows aero to tylko 3,5 … można jakieś stery zainstalować żeby to poprawić ? Jak tak to jakie ? bo grafikę w grach podniosłem instalując directx

napisz jakiego masz windowsa i jaką kartę graficzną ja np. na sevenie na radeonie x1650 pro 256mb ddr3 (sterowniki dołączone do karty) miałem ocenę 4.9 w aero i w grach, a teraz przy obecnej grafice (podpis) mam 7.2 na 7.9 a sterowniki najnowsze 9.11 pobrane z neta

1)vista czy 7?

2)jaka karta grafiki?

3)pobrałeś i zainstalowałeś najnowsze stery do karty graf.?

ps: nie areo tylko aero :slight_smile:

Windows 7 ultimate x64

Karta ATI Mobility Radeon HD2300

Co do sterów to powierałem ale nie ze strony producenta bo jakoś za bardzo nie wiem które mają być … Pobrałem takie w których tytule było jasno napisane że są do hd2300. W menadżerze sprzętu pokazuje że wersja srterownika to 8.56.1.15 jest jakiś nowszy ?

8.561 to są dość stare, teraz w Catalyst 9.11 jest sterownik 8.671-091104a-091527C-ATI wiec chyba rok nowsze. Sterowniki są zwykle uniwersalne wiec pobierasz sterownik pod notebooka do radeona.

Najnowsze oficjalne dla kart mobilnych z serii HD2000 to 9.9 i jest tu. Ewentualnie można przerobić sterownik do kart desktopowych używając ATi Mobility Modder.

Ale ja pobierałem Catalyst 9.11 instalowało się ale nic nie zmienia się … pobrałem te co ty podałeś i cały czas pokazuje że mam wersje sterownika 8.56.1.15 ;/ Jak to zainstalować ?

Bo tam jest ATI Install Manager, weź instalacje niestandardowa, pewnie na liście nie ma w ogóle sterownika. Dlatego instalacja nic nie zmienia. 9.11 MUSISZ zmodyfikować żeby zainstalować na mobilnej karcie.

Spróbuj te sterowniki.

niestety bez zmian … nic nie pomaga …

Dodane 20.11.2009 (Pt) 19:41

Dokonałem zmian programem Mobility modder i po tym zaniegu niby sterowniki zmieniły sie na wyższą wersję ale po restarcie kompa nie można go włączyć …