Internet 100 mb/s vs 150 mbs

Witam mam do was takie pytanie aktualnie mam internet z vectry 100 mb dzis pani z vectry zaproponował mi przyspieszenie do 150 mb za 20 zł więcej miesięcznie i teraz pytanie czy biedzie jakaś różnica bo mam 7 dni na zastanowienie sie czy warto link do mojej szybkości neta aktualnie

Masz przyzwoity speed. Jednak odczujesz poważnie przyspieszenie za 20zł. Ja bym brał.

To zależy jakiej różnicy oczekujesz. Przy przeglądaniu stron WWW, czy oglądaniu filmów na YT wyższa prędkość nie będzie miała żadnego znaczenia. Jedynie pliki będziesz mógł pobierać szybciej czyli zamiast 12 MB/s będą pobierały się 19 MB/s. Zastanowiłbym się warto dopłacać te 20 zł.

Jeśli korzystasz na niewielu urządzeniach jednocześnie to nie odczujesz dużej różnicy.
To jest aż 240zł rocznie więcej, wg mnie nie warto.

Różnica niekoniecznie może być zauważalna. Nie każdy serwer udostępni tak dużą szybkość dla pojedynczego IP.

Generalnie neta używam tylko do przeglądaniu stron WWW, czy oglądaniu filmów na YT ewentualnie jakiś film on-ile i nie pobieram zdanych plików bo nie mam takie potrzeby aktualna predkosc jest ok na moje potrzeby wiec zostanie przy tym co mam dziękuje za odpowiedzi

20zł więcej za wyższą prędkość też nie jest jakieś okazyjne. U mnie taka prędkość jest za 10zł więcej względem 100Mb/s.

Nie warto dopłacać,różnicę jedynie odczujesz podczas pobierania dużych plików,będzie nieco szybciej.Policz koszty,przedłużenie umowy zapewne na 2 lata x 20.