Internet 1024Kb/s

Podobno dla takiego internetu download wynosi około 130KB/s a mi niekiedy sięga do 270KB/s a upload około 40KB/s a mi sięga do 200KB/s czyżby mi net przyśpieszył?

Jeszcze jedno czy opłaca sie zmienić internet z usługi GHnet z nieograniczonym transwerem na neostrade 1024 z ograniczonym i ile ten ograniczony transwer wynosi?

P.S Czy da sie jakoś sprawdzić ile GB pobrano w danym miesiący jakiś programik do tego albo coś takiego.

w neo 1mb transfer wynosi 25 GB oczywiscie miesiecznie

Że jak? Że co? Napisz po ludzku co ty masz i ile wyciągałeś do niedawna!

1024kb/s = 128KB/s

A ile tam wyciągasz 8192kb/s (1MB/s) czy może dochodzisz do 40960 (5MB/s)

Napisz ile płacisz, ale chyba masz dobrego dostawce ;]

Jest wiele takich niewielkich programów o małej funkcjonalnośći np. NeoT

Wg mnie najlepszym jest jednak bardzo rozbudowany program Neon z ładnym interfejsem i duża funkcjonalnościa.

Jeżeli chodzi o te twoje prędkości to nie wiele można z tego wywnioskować

Ta wypowiedź jest pozbawiona sensu 8) z tymi 40kb/s chodziło raczej o upload i wynosi 32kb/s co do reszty to już nie umiałem sie domyślić :stuck_out_tongue:

chodziło oto że w ciągu jednego miesiąca moge pobrać tyle bajtów ile mi sei podoba niema żadnych ograniczeń.

poprostu podobno na mój internet max download wynosi około 130 KB/s a ja niekiedy pobieram np. torrent to prędkość śięga do 270 KB/s a wysyłanie do około 200KB/s.

Złączono Posty : 14.01.2007 (Nie) 20:07

Tylko że ten program działa tylko jeśli sie ma neostrade a ja jej niemam są jakieś inne programy które działają bez neostrady?

Myślałem że chcesz zmienić na Neo i pytasz o program właśnie do neostrady :lol: